Pixels Perfect

(2)

Budzisław Kościelny

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Pixels Perfect
Pixels Perfect
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wszystkie zaprojektowane przez nas strony internetowe powstają w oparciu o autorski design, nie stosujemy szablonów. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na WordPressie.


Poniżej wykonane przez nas strony:

https://www.clif-designs.pl  - strona dla firmy z branży car detailingu
http://samuraisushi.pl/ - strona dla baru sushi,
http://deluxegarage.pl/ - studio auto detalingu,
http://asvector.pl - strona dla firmy świadczącej usługi lotu balonem,
http://wisladesign.com/ - strona dla producenta mebli,
http://dzielnicafilmowa.pl/ - strona dla parku rozrywki
http://twojeplytki.com/  - strona dla projektanta łazienek,
http://agro-max.online/  - strona dla dystrybutora nawozów rolniczych,
http://czkalski.pl/ - strona dla przewoźnika autokarowego,
http://www.stfotografia.pl/ - strona dla fotografa
https://www.daleboracrafts.pl - strona dla pracowni krawieckiej
http://www.exportaco.site/pl/ - strona dla eksportera towarów

Sklepy:
https://oslimotek.pl/    
https://aparatowo.pl/sklep/

Tworzymy atrakcyjne strony w oparciu przygotowany przez nas projekt graficzny! Nie korzystamy z gotowych szablonów, dzięki temu masz pewność, że Twoja strona będzie unikatowa i niepowtarzalna.

Zrealizowaliśmy setki projektów. Z każdego jesteśmy dumni!

Oferta:
- strony www,
- sklepy internetowe,
- marketing internetowy,
- projektowanie graficzne

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych i intuicyjnych stron internetowych. Dbamy o to, by nasze projekty odpowiadały najnowszym standardom w dziedzinie web designu i użyteczności. Ciągle szukamy nowych inspiracji, które sprawią, że nasze strony nie będą miały sobie równych.

Twoje korzyści

U nas otrzymasz unikatowy projekt graficzny szyty na miarę twoich potrzeb. Przygotowywane przez nas projekty wyróżnia podążanie za najnowszymi trendami, funkcjonalność, estetyka i czytelność przekazu. Do każdego projektu graficznego podchodzimy indywidualnie.

Responsywna strona
Zaprojektowana przez nas strona jest responsywna. Oznacza to, że tak samo dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych(smartphone, tablet) jak i na ekranie monitora. Każdy projekt strony został przetestowany i sprawdzony we wszystkich wiodących przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja działania
Przykładamy dużą wagę do szybkości działania witryny. Dlatego zaprojektowane przez nas strony są w pełni zoptymalizowane, tak by wczytywały się najszybciej jak to tylko możliwe.

Dlaczego my?

Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia dbałość o detale zarówno w sferze designu jak i struktury kodu, który tworzymy.

Intuicyjność i przejrzystość jest naszym priorytetem. Dlatego dużą uwagę przykładamy do tego, aby poruszanie się po zaprojektowanych przez nas stronach było jak najbardziej intuicyjne, a użytkownik odwiedzający stronę znajdywał zawsze to czego chciał.

Dbamy o to, aby kod źródłowy naszej strony, był jak najbardziej przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, co przełoży się na pozycję twojej strony w wyszukiwarce.

Udzielimy Ci niezbędnej pomocy w razie jakichkolwiek problemów z działaniem strony. Pomożemy również w doborze odpowiedniego serwera i domeny, które będzie odpowiadało zapotrzebowaniu Twojej strony.


Kontakt:
tel: 696 103 146
email: kontakt@pixelsperfect.pl
portfolio: www.pixelsperfect.pl/

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, projektowanie stron www, projektowanie i wdrażanie sklepów internetowych, audyt stron www, strony WordPress, grafika WordPress
Realizacje
WWW (8)
 • Ico_small_web Deluxe Garage to studio auto detailingu, które z pasją troszczy się o wygląd naszych samochodów. Naszym zadaniem było stworzenie funkcjonalnej, przejrzystej i atrakcyjnie wizualnie strony.
 • Ico_small_web Strona dla parku rozrywki położonego niedaleko Warszawy.
 • Ico_small_web Otrzymaliśmy zadanie stworzenia przejrzystej i funkcjonalnej strony dla przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem łazienek i sprzedażą ceramiki budowlanej.
 • Ico_small_web Clif Designs to międzynarodowy dostawca produktów do stylizacji i ochrony auta. Naszym najważniejszym zadaniem było zaprojektowanie unikatowej szaty graficznej strony, która będzie w czytelny i przejrzysty sposób przedstawiała ofertę tej marki.
 • Ico_small_web Dla Samurai Sushi Bar zrealizowaliśmy responsywną stronę internetową. Naszym celem było stworzenie atrakcyjnej szaty graficznej, która będzie podkreślała niepowtarzalne doznania smakowe serwowanych potraw i jednocześnie nawiązywała do dziedzictwa kulturowego Japonii.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (6)
 • Strona internetowa Wordpress

  Witam serdecznie, z ogromną przyjemnością podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Stworzyliśmy od podstaw stronę z branży fotowoltaiki https://ergos.pl/ z autorskim projektem graficznym. Tworzymy atrakcyjne strony internetowe w oparciu o autorski design, nie stosujemy szablonów. Wykonamy dla Państwa unikatowy projekt graficzny strony wraz z kodowaniem do prostego w obsłudze CMS'a Wordpress, a następnie wdrożymy ją na serwerze i zapewnimy opiekę. Cena za kompleksowe wykonanie strony 3000 zł brutto. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na CMS WordPress. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia unikatowy design, podążanie za najnowszymi trendami, estetyka, intuicyjność, łatwość obsługi oraz nowoczesne technologie. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt: ☛ Email: kontakt@pixelsperfect.pl ☛ Tel: 696 103 146 ☛ Zapraszam do przejrzenia naszych realizacji pod adresem: http://pixelsperfect.pl/

  3000 zł
  za całość
 • sklep internetowy

  Witam serdecznie, z ogromną przyjemnością podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Tworzymy strony/sklepy w oparciu o autorski design. Wykonamy dla Pana unikatowy projekt graficzny sklepu wraz z kodowaniem do prostego w obsłudze CMS'a Wordpress oraz wdrożymy wszystko na serwer. Link do ostatnio wykonanego sklepu w tematyce rękodzieło: https://pixelsperfect.pl/realizacje/osli-motek/ Proszę o kontakt na adres email: kontakt@pixelsperfect.pl Cena za kompleksowe wykonanie sklepu 3000 zł brutto. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na CMS WordPress. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia unikatowy design, podążanie za najnowszymi trendami, estetyka, intuicyjność, łatwość obsługi oraz nowoczesne technologie. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt: ☛ Email: kontakt@pixelsperfect.pl ☛ Tel: 696 103 146 ☛ Zapraszam do przejrzenia naszych realizacji pod adresem: http://pixelsperfect.pl/

  3000 zł
  za całość
 • Strona internetowa zrobienie

  Witam serdecznie, z ogromną przyjemnością podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Tworzymy atrakcyjne strony internetowe w oparciu o autorski design, nie stosujemy szablonów. Wykonamy dla Pana unikatowy projekt graficzny strony wraz z kodowaniem do prostego w obsłudze CMS'a Wordpress, a następnie wdrożymy ją na serwerze i zapewnimy opiekę. Cena za kompleksowe wykonanie strony 3000 zł brutto. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na CMS WordPress. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia unikatowy design, podążanie za najnowszymi trendami, estetyka, intuicyjność, łatwość obsługi oraz nowoczesne technologie. Dużą wagę przywiązujemy do optymalizacji działania strony pod względem szybkości wczytywania. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt: ☛ Email: kontakt@pixelsperfect.pl ☛ Tel: 696 103 146 ☛ Zapraszam do przejrzenia naszych realizacji pod adresem: http://pixelsperfect.pl/

  3000 zł
  za całość
 • wykonanie strony internetowej

  Witam serdecznie, z ogromną przyjemnością podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Tworzymy atrakcyjne strony internetowe w oparciu o autorski design, nie stosujemy szablonów. Wykonamy dla Pana unikatowy projekt graficzny strony wraz z kodowaniem do prostego w obsłudze CMS'a Wordpress, a następnie wdrożymy ją na serwerze i zapewnimy opiekę. Cena za kompleksowe wykonanie strony 1200 zł brutto. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na CMS WordPress. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia unikatowy design, podążanie za najnowszymi trendami, estetyka, intuicyjność, łatwość obsługi oraz nowoczesne technologie. Dużą wagę przywiązujemy do optymalizacji działania strony pod względem szybkości wczytywania. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt: ☛ Email: kontakt@pixelsperfect.pl ☛ Tel: 696 103 146 ☛ Zapraszam do przejrzenia naszych realizacji pod adresem: http://pixelsperfect.pl/

  1200 zł
  za całość
 • strona

  Witam serdecznie, z ogromną przyjemnością podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Tworzymy atrakcyjne strony internetowe w oparciu o autorski design, nie stosujemy szablonów. Wykonamy dla Pani unikatowy projekt graficzny strony wraz z kodowaniem do prostego w obsłudze CMS'a Wordpress, a następnie wdrożymy ją na serwerze i zapewnimy opiekę. Cena za kompleksowe wykonanie strony 1200 zł brutto. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na CMS WordPress. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia unikatowy design, podążanie za najnowszymi trendami, estetyka, intuicyjność, łatwość obsługi oraz nowoczesne technologie. Dużą wagę przywiązujemy do optymalizacji działania strony pod względem szybkości wczytywania. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt: ☛ Email: kontakt@pixelsperfect.pl ☛ Tel: 696 103 146 ☛ Zapraszam do przejrzenia naszych realizacji pod adresem: http://pixelsperfect.pl/

  1200 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie i wdrożenie strony www

  Witam serdecznie, z ogromną przyjemnością podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Tworzymy atrakcyjne strony internetowe w oparciu o autorski design, nie stosujemy szablonów. Wykonamy dla Pana unikatowy projekt graficzny strony wraz z kodowaniem do prostego w obsłudze CMS'a Wordpress, a następnie wdrożymy ją na serwerze i zapewnimy opiekę. Cena za kompleksowe wykonanie strony 3000 zł brutto. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i eleganckich stron internetowych opartych na CMS WordPress. Zaprojektowane przez nas strony wyróżnia unikatowy design, podążanie za najnowszymi trendami, estetyka, intuicyjność, łatwość obsługi oraz nowoczesne technologie. Dużą wagę przywiązujemy do optymalizacji działania strony pod względem szybkości wczytywania. Wystawiamy faktury VAT. Proszę o kontakt: ☛ Email: kontakt@pixelsperfect.pl ☛ Tel: 696 103 146 ☛ Zapraszam do przejrzenia naszych realizacji pod adresem: http://pixelsperfect.pl/

  3000 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Wybór Pixels Perfect to strzał w 10! Wzorowa terminowość i jakość pracy, świetny kontakt. Fachowcy jakich mało, efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Polecam!

2017.05.22
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
użyteczność zaproponowanych rozwiązań:
zastosowanie innowacyjnych rozwiązań:

Komentarz:

Konkretnie i fachowo. Polecam.