PIXANET Monika Szeliga

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PIXANET Monika Szeliga
PIXANET Monika Szeliga
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy firmą i wystawiamy faktury. Wykonujemy TANIE strony i sklepy internetowe oraz blogi. Pomimo niskiej ceny zapewniamy wysoką jakość.

Zamawiając u nas stronę/sklep/bloga otrzymasz:
- domenę,
- hosting/serwer,
- certyfikat SSL,
- skrzynki pocztowe na własnej domenie (dowolna ilość),
- indywidualny projekt szaty graficznej wykonany w technice RWD,
- zoptymalizowanie pod wymagania przeglądarki Google,
- dostosowanie do RODO,
- przeszkolenie z zakresu obsługi strony,
- pomoc po zakończeniu współpracy.

STRONY INTERNETOWE
Nasze ceny zaczynają się od 290 zł brutto. Za tą kwotę możesz u nas zamówić stronę typu wizytówka wraz z domeną, hostingiem oraz certyfikatem SSL. Będziesz mógł założyć dowolną ilość skrzynek pocztowych na własnej domenie. Strona będzie poprawnie prezentować się na różnej wielkości ekranach. Panel administracyjny CMS WordPress pozwoli Ci na samodzielną edycję treści bez pomocy specjalisty. Oczywiście zostaniesz wcześniej przeszkolony z obsługi strony. Po zakończeniu współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

SKLEPY INTERNETOWE
Wykonujemy sklepy internetowe oparte o WooCommerce. Jest to najbardziej popularna platforma do sprzedaży internetowej. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymasz w pełni funkcjonalny sklep internetowy wraz z intuicyjnym panelem administracyjnym. Ponadto zostaniesz przeszkolony z zakresu obsługi. Każdy sklep wykonany jest w technice RWD i prezentuje się dobrze niezależnie od wielkości wyświetlacza. Po zakończeniu współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

BLOGI
Wykonujemy blogi na WordPressie. Jeśli jesteś początkującym blogerem dostaniesz od nas wskazówki w jaki sposób dodawać wpisy oraz jak zarządzać blogiem. Ponadto podpowiemy Ci w jaki sposób pisać artykuły by osiągały wyższą pozycję w Google. Podpowiemy także jak optymalizować grafikę.

WSPARCIE W KODOWANIU
Prowadzisz agencję i masz duży nakład zleceń? Chętnie Ci pomożemy w terminowym ukończeniu projektów. Interesują nas pojedyncze zlecenia, jak i stała współpraca.

Napisz lub zadzwoń. Przedstaw swoje potrzeby, a otrzymasz niezobowiązującą i bezpłatną wycenę.

Słowa kluczowe: Sklepy www, sklepy internetowe, sklep www, sklep internetowy, strona www, strona internetowa, strony www, strony internetowe, blog, blogi, tworzenie stron internetowych, tworzenie sklepów www, RWD
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()