Piotr Szachi

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Piotr Szachi
Piotr Szachi
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

- Oferuje doradztwo i kompleksowe sprawdzenie auta używanego przed zakupem

Nazywam się Piotr i jestem osobą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, administratorem i członkiem forów motoryzacyjnych, garażowym mechanikiem, właścicielem ponad 20 aut (w całym okresie przygody z motoryzacją) i pasjonatem mechanicznego tuningu, jak widać oglądam też sporo aut dla moich klientów, którzy dysponują mniejszą wiedzą i doświadczeniem... dlaczego? Bo sprawia mi to satysfakcje i cieszy jak uda się znaleźć godnego "nowego członka rodziny". :)

Czy warto skorzystać z doradztwa?
-Praktycznie zawsze podczas oględzin znajdę jakiś mankament auta (w końcu to nie nowe auto) i jest to świetny punkt zaczepienia do negocjacji ceny... zatem moja usługa wyjdzie Państwu koniec końców za darmo a i jeszcze uda się zaoszczędzić zazwyczaj oprócz tego.
-Jestem elastyczny czasowo więc mogę umówić się z właścicielem i podjechać obejrzeć auto bez konieczności Państwa udziału, zwalniania się z pracy itp, itd i przedstawić końcowy raport i ocenę (pozwoli to też zaoszczędzić Państwu sporo czasu)
-Podsumuje czy auto warte jest zakupu i ile będą kosztować ew. naprawy wykrytych usterek.
-Ustrzegę przed zakupem powypadkowego auta

Co oferuje podczas oględzin:
-sprawdzenie zewnętrznej powłoki lakierniczej profesjonalnym miernikiem lakieru
-sprawdzenie wewnętrznej powłoki lakierniczej (słupki wewnętrzne B i C oraz wnęki drzwi - podwójna warstwa lakieru będzie tu świadczyć o wspawanym elemencie od dawcy)
-ocena wielkości i rodzaju uszkodzenia (jeśli miernik wykaże anomalie) oraz czy było to naprawione zgodnie ze sztuką (posiadam doświadczenie blacharskie, znam tajniki napraw aut pokolizyjnych)
-rozbudowaną diagnostykę komputerową z użyciem portu OBD (diagnoza silnika, wtrysków, turbiny, skrzyni automatycznej, poduszek powietrznych, układu ABS, stabilizacji, klimatyzacji, modułu komfortu itd.)
-weryfikacje pojazdu, jego historii i autentyczności przebiegu w Centralnej Bazie Pojazdów (można tak potwierdzić czy przebieg jest autentyczny oraz czy auto nie jest kradzione)
-sprawdzenie oryginalności i rocznika szyb
-sprawdzenie czy nie występują ukryte ogniska korozji (wnętrze nadkoli, ranty drzwi, progi, podwozie)
-kontrola stopnia zużycia elementów wewnątrz auta w stosunku do przebiegu (kierownica, gałka zmiany biegów, fotele, nakładki na pedały)
-sprawdzenie daty produkcji opon i stanu bieżnika
-dokumentacje video/foto z oględzin i wykrytych usterek
-jazda próbna i test pojazdu w ruchu (test pod kątem: zbieżności auta, układu hamulcowego, luzów w zawieszeniu, pracy silnika i skrzyni, sprzęgła i koła dwumasowego, stanu amortyzatorów, łożysk auta)
-przeprowadzenie pełnej ścieżki diagnostycznej na stacji kontroli pojazdów (badanie hamulców, oporów toczenia, amortyzatorów, zawieszenia, oświetlenia)
-własne badanie podwozia auta na kanale stacji diagnostycznej (oględziny pod kątem: wypadkowości i śladów napraw, wycieków silnika i skrzyni, luzów w zawieszeniu, stanu układu wydechowego, stopnia zużycia tarcz i klocków, stopnia skorodowania elementów)
-końcową ocenę auta, jego stanu i historii (moja ocena jest "chłodna" w porównaniu do osoby która już być może zakochała się w przyszłym aucie i nie zauważa pewnych minusów)
-negocjacje cenową na podstawie wykrytych odstępstw od "ideału"
-informacja ile naprawa wykrytych odstępstw może kosztować w warsztacie

Koszt takiego kompleksowego sprawdzenia auta to 250zł (w tym badanie techniczne na stacji kontroli pojazdów). Sprawdzanie odbywa się w Państwa obecności lub bez niej (wtedy przedstawiany jest raport + foto/video)

Usługa taka zlecona za pośrednictwem firmy oferującej sprawdzenie (na dodatek mniej dokładnie i bez takiej klasy sprzętu) auta kosztuje ponad 500zł, ja proponuje zatem zaledwie połowę tej stawki. Jestem zresztą też ekspertem jednej z takich firm. Posiadam już wielu zadowolonych klientów.

Zapraszam do kontaktu, możliwe oględziny aut w województwie Pomorskim, a także poza (po ustaleniu).

Słowa kluczowe: Rzeczoznawcy samochodowi, rzeczoznawca samochodowy, wycena aut, wycena samochodów, sprawdzanie samochodu przed zakupem
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()