Poziom tylko najwyższy! - Piotr Strugała

(1)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Piotr Strugała
Piotr Strugała
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem doświadczonym copywriterem, który napisał już setki tekstów na zamówienie. Zapewne czytaliście je niejednokrotnie, korzystając z różnych portali internetowych. Pisałem artykuły dla wielu globalnych i polskich marek, moje treści opublikowane zostały w wielu znanych serwisach internetowych.

Tworzę treści najwyższej jakości, użyteczne i wiarygodne, idealne do content marketingu. Zawsze korzystam tylko ze sprawdzonych źródeł, bazuję na raportach renomowanych instytutów i firm badawczych. Pisanie artykułów eksperckich i tematycznych zawsze poprzedzam dokładnym researchem.

Gwarantuję najwyższy poziom, terminowość, kreatywność i profesjonalizm. Łączę wiedzę z doświadczeniem i pasją. Dostarczam treści zawodowo. Realizuję nawet najbardziej złożone projekty. Dostarczam również tekstów literackich.

Wystawiam fakturę VAT.

Zapraszam do współpracy już dziś!

Słowa kluczowe: Scenariusz, dramat, proza, powieść, artykuł, copywriting, SEO, ghostwriter, content marketing, opis produktów
Edukacja
 • Uniwersytet Jagielloński (październik 1996 - czerwiec 2002)

  Filologia polska/Teatrologia - magisterskie

Warunki współpracy
 • Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Przed przystąpieniem do pracy dokonuję dokładnego researchu, aby zgłębić temat. Cena ustalana jest dla każdego zlecenia osobno. Wystawiam fakturę VAT.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (7)
 • Szukam copy do stałej współpracy

  Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem i chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam wiele opisów wykonanych dla różnych sklepów internetowych, artykuły blogowe oraz artykuły eksperckie napisane dla znanych marek (np. Samsung, Microsoft, Comarch, LG, MasterCard, PZU, PKO BP, Toyota, Shell, Visa, ING Bank Śląski, Allegro, Orange, Sony, Nokia). Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej z uwzględnieniem sztuki SEO. Przygotowywane przeze mnie opisy kategorii lub opisy produktów są unikalne i perswazyjne. Potrafię w nich pokazać nie tylko wyjątkowość produktu, ale i przedstawić korzyści z jego posiadania. Moja stawka to 25 zł netto za 1000 zzs. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu. Więcej o mnie na stronie http://copywriter-24.pl/ Na życzenie prześlę linki do przykładowych opisów mojego autorstwa.

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Redaktor do serwisu turystycznego

  Dzień dobry, Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem, chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam artykuły wysokiej jakości, napisane dla znanych marek (również o tematyce turystycznej) Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej (eksperckie, wykorzystywane w Content Marketingu), również pod SEO. Tutaj kilka przykładów http://copywriter-24.pl/artykuly-turystyka-ekologia/ Moja stawka 24 zł netto za 1000 zzs. Nie podaję stawki za całą paczkę, ponieważ nie ma informacji o długości tekstów. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu: piotr.strugala@interia.pl. Więcej o mnie i portfolio na stronie http://copywriter-24.pl/. Pozdrawiam, Piotr Strugała

  24 zł
  za 1000 znaków
 • Napisanie tekstów na bloga plus opisy produktów.

  Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem i chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam wiele opisów wykonanych dla różnych sklepów internetowych, artykuły blogowe oraz artykuły eksperckie napisane dla znanych marek (np. Samsung, Microsoft, Comarch, LG, MasterCard, PZU, PKO BP, Toyota, Shell, Visa, ING Bank Śląski, Allegro, Orange, Sony, Nokia). Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej z uwzględnieniem sztuki SEO. Przygotowywane przeze mnie opisy kategorii lub opisy produktów są unikalne i perswazyjne. Potrafię w nich pokazać nie tylko wyjątkowość produktu, ale i przedstawić korzyści z jego posiadania. Moja stawka to 26 zł netto za 1000 zzs. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu. Więcej o mnie na stronie http://copywriter-24.pl/ Na życzenie prześlę linki do przykładowych opisów mojego autorstwa.

  26 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę stworzenie opisów produktów do sklepu internetowego - żelazka

  Dzień dobry, Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem i chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam wiele opisów wykonanych dla różnych sklepów internetowych (także AGD), artykuły blogowe oraz artykuły eksperckie napisane dla znanych marek. Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej z uwzględnieniem sztuki SEO. Przygotowywane przeze mnie opisy kategorii lub opisy produktów są unikalne i perswazyjne. Potrafię w nich pokazać nie tylko wyjątkowość produktu, ale i przedstawić korzyści z jego posiadania. Moja stawka to 55 zł netto za 1 opis, bo zadanie nie jest łatwe. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu. Więcej o mnie na stronie http://copywriter-24.pl/ Na życzenie prześlę linki do przykładowych opisów mojego autorstwa.

  55 zł
  za sztuka
 • Sklep internetowy z biżuterią srebrną poszukuje copywritera do stałej

  Dzień dobry, Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem i chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam wiele opisów wykonanych dla różnych sklepów internetowych, artykuły blogowe oraz artykuły eksperckie napisane dla znanych marek (np. Samsung, Microsoft, Comarch, LG, MasterCard, PZU, PKO BP, Toyota, Shell, Visa, ING Bank Śląski, Allegro, Orange, Sony, Nokia). Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej z uwzględnieniem sztuki SEO. Przygotowywane przeze mnie opisy kategorii lub opisy produktów są unikalne i perswazyjne. Potrafię w nich pokazać nie tylko wyjątkowość produktu, ale i przedstawić korzyści z jego posiadania. Moja stawka to 25 zł netto za 1000 zzs przy artykule blogowym i 30 zł netto za 1000 zzs przy opisie produktu lub kategorii. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu. Więcej o mnie na stronie http://copywriter-24.pl/

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukuję copywritera do stałej współpracy

  Dzień dobry, Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem, chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam artykuły wysokiej jakości, napisane dla znanych marek (np. Samsung, Microsoft, Comarch, LG, MasterCard, PZU, PKO BP, Toyota, Shell, Visa, ING Bank Śląski, Allegro, Orange, Sony, Nokia). Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej (eksperckie, wykorzystywane w Content Marketingu), również pod SEO. W artykułach umieszczam dane tylko z autorytatywnych źródeł (np. raporty, sprawozdania, statystyki itp.). Każdy artykuł powstaje po dokładnym researchu. Moja stawka za artykuły wysokiej jakości to 30 zł netto za 1000 zzs. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu: piotr.strugala@interia.pl. Więcej o mnie i portfolio na stronie http://copywriter-24.pl/.

  30 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie artykułów

  Dzień dobry, Jestem profesjonalnym copywriterem z wieloletnim doświadczeniem, chętnie nawiąże współpracę. W portfolio posiadam artykuły wysokiej jakości, napisane dla znanych marek (np. Samsung, Microsoft, Comarch, LG, MasterCard, PZU, PKO BP, Toyota, Shell, Visa, ING Bank Śląski, Allegro, Orange, Sony, Nokia), opublikowane w dużych portalach. Piszę teksty oryginalne, o wysokiej jakości merytorycznej (eksperckie, wykorzystywane w Content Marketingu), również pod SEO. W artykułach umieszczam dane tylko z autorytatywnych źródeł (np. raporty, sprawozdania, statystyki itp.). Każdy artykuł powstaje po dokładnym researchu. Moja stawka za artykuły wysokiej jakości to 25 zł netto za 1000 zzs. Wystawiam fakturę VAT. Zachęcam do kontaktu: piotr.strugala@interia.pl. Więcej o mnie i portfolio na stronie http://copywriter-24.pl/. Pozdrawiam, Piotr Strugała

  25 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Polecam