Piotr Orłowski

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Piotr Orłowski
Piotr Orłowski
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Fotografią zajmuje się od ponad 20 lat. Początki zaczynał z aparatem analogowym, z czasem przeszedł na ciemnię cyfrową i od lat rozwija w niej warsztat.

Pracę traktuje jak hobby. Lubi ludzi i w pracy z nimi ma duże doświadczenie. Potrafi wyciągnąć z nich to, czego sami zazwyczaj nie są świadomi.

Fotografuje na profesjonalnym sprzęcie i wyciska z niego co się da w najbardziej niebanalny sposób jaki przyjdzie mu do głowy.

Słowa kluczowe: Fotografia ślubna, fotografia artystyczna, fotografik, usługi fotograficzne, atelier fotograficzne, studio fotografii artystycznej
Umiejętności
 • Profesjonalny retusz i reprodukcja zdjęć

  Ekspert (15 lat)

 • Wykonywanie studyjnych sesji zdjęciowych

  Ekspert (11 lat)

 • Doradztwo i realizacja kampanii fotograficznych

  Ekspert (11 lat)

Doświadczenie
 • M&S Internet Marketing (grudzień 2013 - sierpień 2018)

  Fotograf, Grafik, Opiekun Klienta: Fotografia: studyjna, lifestylowa, modelowa, produktowa; Grafika: logotypy, retusz produktowy, postprodukcja i przygotowanie do wydruku; Obsługa klienta niemieckojęzycznego, anglojęzycznego, doradztwo w zakresie wykonania usługi sesji zdjęciowych oraz opieka nad studiem fotograficznym.

 • Universal Surf (sierpień 2018 - obecnie)

  Fotograf, Grafik, Opiekun Klienta: Fotografia: studyjna, lifestylowa, modelowa, produktowa, erotyka, apartamentów i lokalizacji; Grafika: logotypy, retusz produktowy, postprodukcja i przygotowanie do wydruku; Obsługa klienta niemieckojęzycznego, anglojęzycznego, doradztwo w zakresie wykonania usługi sesji zdjęciowych. Opieka nad studiem fotograficznym i jego modernizacja na potrzeby kampanii fotograficznych.

Edukacja
 • Profesjonalna Szkoła Komputerowa ul. Bytomska, Kraków (październik 2009 - sierpień 2012)

  Grafika Komputerowa - licencjackie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()