Piotr Dećko

(1)

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Piotr Dećko
Piotr Dećko
Telefon:
693XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wizualizacje oraz projektowanie wnętrz dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Email: biuro@piodec.pl
Strona:  www.piodec.pl
Telefon:  693-575-011

Jak mogę Ci  pomóc?

1. Projekt wnętrza wraz z wizualizacjami
To propozycja dla osób, które poszukują kompleksowych rozwiązań. Zastanawiasz się jak zaprojektować wnętrza swojego nowego domu, chcesz przeprowadzić gruntowny remont, ale nie wiesz co zmienić by Twoje mieszkanie było bardziej funkcjonalne?
Projekt wnętrza składa się m. in. z inwentaryzacji, sporządzenia rysunków architektonicznych oraz określenia występujących w projekcie produktów i materiałów. W skład projektu wchodzą także realistyczne wizualizacje, dzięki którym zobaczysz gotowy efekt, zanim podejmiesz się pierwszych prac remontowych.

2. Wizualizacje do gotowego projektu

Masz projekt wnętrza, ale obejmuje on tylko rysunki architektoniczne? Przeglądasz inspiracje i jesteś ciekawy jak wybrane rozwiązania wyglądałyby w Twoim mieszkaniu? Dzięki realistycznej wizualizacji możesz przetestować różne warianty aranżacji  pomieszczeń i dowiedzieć się czy projekt przyniesie upragnione efekty. Przekonaj się jak będzie wyglądał gotowy pokój zanim zaczniesz remont.

3. Wizualizacje dla architektów

Prowadzisz biuro architektoniczne i potrzebujesz wizualizacji, które dopełnią prezentację twojego projektu? Podejmij współpracę i zlecaj rendery swoich projektów. Oferuję wizualizacje architektury, wizualizacje wnętrz, widok z lotu ptaka, a także animacje.

4. Wizualizacje dla biur nieruchomości, deweloperów i najemców

Nawet najlepiej zaprojektowane mieszkanie nie przedstawi swoich walorów i możliwości bez pełnego wyposażenia. Zaprezentuj swoją nieruchomość z jak najlepszej strony. Pokaż, że dom to nie tylko cztery ściany. Dzięki wizualizacjom szybciej sprzedaż nieruchomość, pokażesz maksimum możliwości, a także podniesiesz prestiż swoich usług oferując Swoim klientom gotowe rozwiązania aranżacji wnętrz.

Słowa kluczowe: Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt wnętrz, projektant wnętrz, architektura wnętrz, wizualizacje, rendery, wnętrza, projekt wnętrza, projekt kuchi, projekt salonu, projekt domu,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
Zakres działania
  • Architekci i biura projektowe

    Usługi architektoniczne, usługi projektowe, projekty domów, projektowanie domów, projekty budowlane

  • Architekci wnętrz

    Projektant wnętrz, aranżacja wnętrz, usługi projektowania wnętrz, architekt wnętrz, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz

  • Graficy 3D

    Projekty graficzne 3d, wizualizacje 3d, projektowanie grafiki 3d, grafik 3d, usługi graficzne 3d, grafika 3d

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
czytelność projektów:
dokładność wykonania:
elastyczność wobec życzeń zleceniodawcy:
kreatywność projektanta:
krótki termin realizacji zlecenia:
przygotowanie wytycznych dla wykonawcy:
zastosowanie innowacyjnych rozwiązań:

Komentarz:

Pan Piotr przygotował wizualizację sal w naszym nowym przedszkolu. Wizualizacje zostały przygotowane profesjonalnie i co najważniejsze w terminie. Zdecydowanie polecamy!!! Zespół Przedszkola Baby Academy.