Piotr Bordzań

Elbląg

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Piotr Bordzań
Piotr Bordzań
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo,  

Mam na imię Piotr i pragnę przedstawić usługę fotograficzno-pomiarową nieruchomości, którą wykonuję na terenie Elbląga i jego okolic (do 150 [km]).

Oferuję wykonanie sesji zdjęciowej wnętrza jak i otoczenia obiektu wraz z inwentaryzacją nieruchomości. W wyniku mojej pracy otrzymają Państwo profesjonalne zdjęcia wraz z przejrzystym planem rozkładu pomieszczeń.


Wykonane przeze mnie zdjęcia pokażą wszystkie zalety nieruchomości i przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Natomiast sporządzony plan odniesie się do wszystkich pomieszczeń, co da pełne wyobrażenie wnętrza i pozwoli na dokładne zapoznanie się z jego przestrzenią. Tak zrealizowana usługa wyróżni Państwa nieruchomość na tle innych ogłoszeń i wpłynie pozytywnie na odbiór klienta.

Co gwarantuję?

1. Profesjonalny sposób wywołania zdjęć typu RAW
2. Przemyślane i odpowiedzialne tworzenie każdego kadru
3. Oddanie realizacji w przeciągu 3 dni roboczych, podpisane umową
4. Dwu miesięczny okres gwarancyjny oraz dwu letnia archiwizacja zlecenia
5. Realizację zlecenia według indywidulanych potrzeb klienta
6. Darmowy poradnik jak przygotować nieruchomość pod sesję zdjęciową

Co mnie wyróżnia?
Jako fotograf zawsze dbam o zasady komponowania kadru, tak by moje zdjęcia prezentowały ład i porządek pomieszczenia. Natomiast w procesie retuszu, staram się uzyskać czyste i naturalne kolory pod przyjemny odbiór klienta.
Jako inżynier wiem jak precyzyjnie pomierzyć i wyrysować nieruchomość. Swoje umiejętności zawdzięczam 3 letniej pracy związanej bezpośrednio z inwentaryzacją nieruchomości. W tym celu stosuję precyzyjny dalmierz laserowy oraz program do rysowania planów pomieszczeń.

Należy zwrócić uwagę na witryny ogłoszeniowe w których udostępnia się zdjęcia. Każda witryna posiada własne wytyczne, do których warto umiejętnie się dopasować, by nie stracić na jakości zdjęcia lub powolnym sposobie wyświetlania, co potencjalnie może zmniejszyć zainteresowanie klientów. Dzięki bieżącej analizie witryn, wysyłam zdjęcia w sposób przygotowany i pogrupowany zgodnie z Państwa życzeniem.

Przekonaj się jakie to proste!

Wypełnij formularz google --> przedstawię ofertę --> akceptujesz warunki --> realizuję zadanie --> dostarczam do trzech dni kompletne zamówienie

UWAGA! Moje usługi świadczę w sposób legalny forma: działalność nierejestrowana (jest to dodatkowa forma pracy).
-Fotografia jest ograniczona na dzień: Sobota i Niedziela (przez sezon zimowy)
-Pomiary wykonuję od Poniedziałku do Piątku od 16:00 oraz w weekendy przez cały dzień.  


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxFBzgqXbUGV9U4bIF8l_FZj9bOMiq58V6cRDou_til2CYYw/viewform?usp=sf_link

Nurtują cię pytania lub jesteś zainteresowany samymi pomiarami?
Daj znać na FB: https://www.facebook.com/Natural2Colour/
lub pod adresem e-mail: natural2colour@gmail.com

Zapraszam do galerii na nowo powstałej witrynie FB:
https://www.facebook.com/Natural2Colour/

Słowa kluczowe: Fotografia nieruchomości, fotografia wnętrz, fotografia architektury, fotografia, inwentaryzacja pomieszczeń, plan nieruchomości
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()