Www.dietaztreningiem.pl - Physio Gym Academy

Opole

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Physio Gym Academy
Physio Gym Academy
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Idea, która nam przyświeca, to indywidualne podejście do każdego.
Kompleksowość naszych działań pozwala na przeprowadzenie podopiecznego od chwili pierwszego kontaktu z dietą oraz treningiem aż do momentu, w którym nasza pomoc nie jest już potrzebna, czyli sytuacji, gdy podopieczny posiada świadomość tego co je, jak ćwiczyć, jak zdrowo żyć aby nie powielać niewłaściwych schematów.

Oferta naszej Akademii obejmuje:
1. Pakiety treningowe:
-Treningi personalne
-Treningi personalny dla par
2.Opieka trenerska:
-Dieta
-Dieta +trening
-Dieta + trening premium
-Dieta + trening dla par
-Dieta + trening dla par premium

Szczegółowe informacje odnośnie naszej oferty znajda Państwo na stronie: https://dietaztreningiem.pl/

Słowa kluczowe: Trener, trenerzy sportowi, trener personalny, trener indywidualny, trener osobisty, kurs trenera personalnego, kurs instruktora fitness
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
Pracownicy
 • Piotr Ozimek
  Piotr Ozimek

  Jestem fizjoterapeutą z tytułem licencjata, obecnie studiuję na piątym roku Fizjoterapii na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu. Od lat jestem związany ze sportem oraz zdrowym stylem życia. Jestem zawodnikiem zrzeszonym w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W 2018 roku reprezentowałem AZS AWF Opole na Uniwersyteckich Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w kategorii Męska Sylwetka. Od 2015 roku posiadam uprawnienia trenera personalnego. Mimo młodego wieku doświadczenie zawodowe zdobywałem na wielu płaszczyznach. Pracowałem jako trener personalny oraz instruktor sportów siłowych. Wiedzę dotyczącą suplementacji pogłębiałem pracując jako konsultant w firmie 2BeFit.pl Współpracując z podopiecznymi zawsze łączę wiedzę zdobytą w czasie praktyki zawodowej, ale na pierwszym miejscu stawiam fizjoterapię, ponieważ jej elementy w moim przeświadczeniu są kluczowe w realizacji założonego planu.

 • Przemysław Ozimek
  Przemysław Ozimek

  estem absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii ze specjalnością Rekreacja Ruchowa z Odnową Psychosomatyczna. Jestem twórcą projektu “Osada pod Kalinką” i właścicielem obiektu rekreacyjnego o tej samej nazwie, gdzie staram się zaszczepić najmłodszym zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywny styl życia poprzez zabawę i aktywność ruchowa. Od zawsze sport odgrywał bardzo ważna role w moim życiu. Aktywnie uprawiam kolarstwo szosowe, biorę czynny udział w maratonach rowerowych oraz długodystansowych wyprawach po terenie całej Europy, z sukcesami. Jednym z moich największych osiągnięć jest ukończenie dwutygodniowej wyprawy dookoła Kuby. Średnio rocznie pokonuje na rowerze ponad 9000 km. Jestem pasjonatem sportów siłowych, ale moją najmocniejszą stroną są sporty wydolnościowe. Jestem przewodnikiem sudeckim i posiadam uprawnienia do wspinaczki skałkowej oraz wysokogórskiej. W projekcie Physio Gym Academy jestem odpowiedzialny za metodologię sportów wydolnościowych.

Warunki współpracy
 • Szczegółowe zasady odnośnie warunków współpracy znajdą Państwo na stronie: https://dietaztreningiem.pl/jak-dzialamy/

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()