PHUP "MARTAP" - PHUiP MARTAP

Szamotuły

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PHUiP MARTAP
PHUiP MARTAP
Telefon:
698XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy nowoczesną firmą handlowo-usługową i produkcyjną, która posiada wieloletnie doświadczenie w świadczonych przez siebie usługach. Swoją działalność prowadzimy już od 1991 roku, wtedy też rozpoczęliśmy sprzedaż w sklepie stacjonarnym. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie oraz wysoka jakość towarów i usług zaowocowały profesjonalna obsługa i rzesza zadowolonych klientów.

     Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie stolarki wewnętrznej i zewnętrznej z PCV, aluminium i drewna. W sprzedaży posiadamy stolarkę okienną i drzwiową: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety zewnętrzne i naokienne z pełną automatyką, roletki materiałowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne itp. Oferujemy produkty najwyższej jakości, pochodzące od uznanych i sprawdzonych na rynku producentów. Wszystkie oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty.  Ważnym segmentem naszej działalności są usługi ogólnobudowlane.
     Zapewniamy duży zakres usług związanych z wykończeniami pomieszczeń, remontami, montażem oferowanych w sprzedaży produktów. Ponadto wykonujemy termomodernizację obiektów np. domy jednorodzinne, szkoły, przedszkola oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Oferujemy Państwu również nowatorską metodę dociepleń stropów, stropodachów metodą wdmuchów wełną celulozową z ang. metoda blow-in. Pozwala ona na dotarcie do każdej przestrzeni, w której niemożliwe jest ułożenie izolacji w tradycyjny sposób. Metoda ta polega na ułożeniu dodatkowej warstwy izolacyjnej bez rozbierania górnej części stropodachu. Warstwa ta powstaje na skutek wdmuchania do zamkniętej części stropodachu materiału izolacyjnego w postaci wełny celulozowej, który następnie tworzy na powierzchni stropu gruba warstwę ocieplającą. Warstwę izolacji wdmuchuje się specjalnym urządzeniem poprzez otwory wykonane w dachu.

Słowa kluczowe: Elewacje, ocieplanie, remont elewacji, docieplenia, ocieplanie elewacji
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()