Solidność, punktualność - PHU "MARWOL" Mariola Wołoszyn-Wróblewska

Świeszyno

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PHU "MARWOL" Mariola Wołoszyn-Wróblewska
PHU "MARWOL" Mariola Wołoszyn-Wróblewska
Telefon:
(50XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Moja firma świadczy usługi sprzedaży produktów i akcesoriów IKEA, sprzedaży zabawek oraz zajmuje się organizowaniem szkoleń i wykonywaniem kolaży ze zdjęć.
Cały asortyment mamy w sklepie internetowym www.sklep.marwol.eu. Nie znalazłeś produktu napisz do nas.

Słowa kluczowe: IKEA, szkolenia, kolaż
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Kolaż
  Kolaż Cena Do 500 PLN
  Ten kolaż wykonałam dla moich teściów z okazji rocznicy ślubu. Cena kolażu uzależniona jest od wielkości i opcji dostarczenia zdjęć. Pełna oferta na mojej stronie internetowej - marwol.orangespace.pl
Dokumenty i arkusze (1)
 • Szkoła dla Rodziców Cena Do 1000 PLN
  W załączeniu program szkolenia "Szkoła dla Rodziców". Koszt szkolenia 800 PLN. Czas trwania 10 spotkań po 3 godziny. Szkolenie będzie raz w tygodniu. Planowany termin rozpoczęcia 23.02.20101r.
WWW (1)
 • Ico_small_web Zapraszam bardzo serdecznie na moją stronę internetową, na której można zapoznać się z ofertą mojej firmy.
Pracownicy
 • Mariola Wołoszyn-Wróblewska
  Mariola Wołoszyn-Wróblewska

  Moim zdaniem aby osiągnąć sukces najważniejsze jest zaufanie, solidność, punktualność i precyzja w działaniu. Potrafię być także elastyczna w swoich działaniach i rozumiem, że nieoczekiwane sytuacje też się zdażają. Cenię własne zdanie i odmienne poglądy i wychodzę z założenia, że zadowolony Klient to kolejny potencjalny nowy Klient.

Sprzęt i wyposażenie
 • Sprzedaż produktów i akcesoriów IKEA, wykonywanie kolaży ze zdjęć IKEA, PHU "MARWOL"
  Sprzedaż produktów i akcesoriów IKEA, wykonywanie kolaży ze zdjęć IKEA, PHU "MARWOL"

  Moja firma zajmuje się sprzedażą produktów i akcesoriów IKEA, organizowaniem szkoleń np. "Szkoła dla Rodziców" oraz wykonywaniem kolaży ze zdjęć. Produktów IKEA nie trzeba reklamować. Natomiast szkolenia np. "Szkoła dla Rodziców" to fenomenalna sprawa dla każdego rodzica, ale nie tylko. Zajęcia pozwalają zrozumieć drugiego człowieka, pokazują jak ważne są relacje między ludźmi, a tym samym pomagają w codziennym życiu rodzinnym i zawodowym. Jeśli zaś chodzi o kolaż - pierwszy raz zobaczyłam to kiedy moja przyjaciółka wykonał go na urodziny mojej drugiej przyjaciółki, później zrobiłam kilka kolaży dla rodziny i znajomych. Przy wykonywaniu jednego z kolaży moja rodzina stwierdziła, że powinnam to robić zawodowo i tak zrodził się pomysł. Myślę, że to jest niepowtarzalny prezent, a jednocześnie bardzo wyjątkowy.

Osiągnięcia
 • Myślę, że najlepsze osiągnięcia to komentarze od Klientów (grudzień 2010)

  Moja firma działa od października 2010 roku, a już mogę pochwalić się samymi pochlebnymi i bardzo miłymi komentarzami dotyczącymi działalności firmy. W celu zapoznania się z nimi zapraszam na moją stronę internetową - marwol.orangespace.pl lub na Allegro - nick wolosmar.

Aktualności
 • Szkolenie "Szkoła dla Rodziców" (luty 2011)

  Obecnie organizuję szkolenie "Szkoła dla Rodziców" - planowany termin rozpoczęcia 23 luty 2011. Koszt szkolenia w promocyjnej cenie - TYLKO 800 PLN
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie - marwol.orangespace.pl

Warunki współpracy
 • Produkty IKEA sprzedaję za pośrednictwem portali internetowych. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem mojej strony internetowej - marwol.orangespace.pl
  SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()