PEŁNY KOLOR Drukarnia

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PEŁNY KOLOR Drukarnia
PEŁNY KOLOR Drukarnia
Telefon:
668XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jakość naszych wydruków zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Używamy wyłącznie oryginalnych materiałów najwyższej jakości.
Nie stosujemy zamienników.Nasze wydruki wielkoformatowe nadają się do oglądania zarówno z bliska jak i z daleka. Ponieważ drukujemy technologią latexową wykonane przez nas prace można aplikować w miejsca takie jak: szpitale, przychodnie, restauracje, hotele.

Słowa kluczowe: Druk cyfrowy, druk offsetowy, druk wielkoformatowy, druk akcydensowy, drukowanie
Sprzęt i wyposażenie
 • HP Latex 3 generacji HP
  HP Latex 3 generacji HP

  Urządzenie umożliwia druk na wielu różnych podłożach, także na porowatych tekstyliach (wymagany kolektor atramentu). Drukarka, w przeciwieństwie do urządzeń solwentowych, z powodzeniem może być stosowana w dziedzinie dekoracji wnętrz. Liczne certyfikaty (m.in. UL ECOLOGO, UL GREENGUARD GOLD) potwierdzają bezpieczeństwo zdrowotne tej technologii. Zarówno podczas druku jak użytkowania aplikacji do otoczenia nie są uwalniane toksyczne związki. Dlatego aplikacje mogą być stosowane nawet w takich miejscach jak przedszkola, szpitale czy przychodnie pediatryczne.

 • SummaCut Summa
  SummaCut Summa

  SummaCut to produkowana od 1996 roku seria ploterów, która przybrała swój ostateczny kształt w 2008 roku. Obecnie wszystkie maszyny marki SUMMA wyposażone są w system OPOS-X, podobnie jak seria S-Class. Najnowszej generacji czujnik umożliwia pozycjonowanie wydruków na foliach lustrzanych, odblaskowych, holograficznych, jak również wydruków pokrytych laminatem. Oprogramowanie ploterów Summa zostało udoskonalone w taki sposób, aby umożliwić pracę nawet ze zdeformowanymi i najtrudniejszymi wydrukami.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()