Oprawa muzyczna djpeblo - Paweł Wolny

Łuków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Wolny
Paweł Wolny
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Os. Unitów Podlaskich 9/89
21-400

Łuków

Podgląd

Witam i zapraszam do skorzystania z moich usług! Dlaczego?

Ponieważ od wielu lat zajmuje się organizacją i prowadzeniem uroczystości okolicznościowych

Prowadzone prze zemnie imprezy są zawsze udane a klienci zadowoleni na co posiadam wiele dowodów w formie rekomendacji i ciągłego istnienia na bardzo konkurencyjnym rynku.

Organizuję i prowadzę takie imprezy jak: wesele, osiemnaste urodziny, studniówka, bal sylwestrowy czy impreza firmowa (szkolenie-prezentacja) .

Dzięki doświadczeniu oraz bogatej kolekcji płyt i utworów jestem dj em bardzo elastycznym i potrafię dostosować się do odpowiedniego klimatu lokalu, miejsca lub gusta muzycznego klienta .

Jestem również wodzirejem co oznacza, że prowadząc Państwa imprezę goście będą brali udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach w trakcie imprezy: wspólna macarena, kankan lub lambada. W trakcie wesela organizuję i prowadzę zabawy oczepinowe tradycyjne(rzucanie welonem i krawatem itp. ) jak i nowoczesne (konkurs tańca, euro-spoko itp.).

Wybierając moje usługi otrzymacie Państwo wysokiej jakość sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy typu ruchome głowy pary led laser 3d itp    ( DEKORACJA ŚWIATŁEM WLICZONA W CENĘ USŁUGI)

Organizując uroczystość weselną możemy dodatkowo uświetnić ją multimedialną projekcję zdjęć lub wspólnym śpiewaniem - karaoke, natomiast organizując imprezę firmową możemy wyświetlić projekcję szkoleniową łącząc w ten sposób szkolenie z integracją na parkiecie

Jestem osobą mobilną więc bez problemu dotrę do każdego miejsca w Polsce .Poniżej link do zdjęć i filmu z prowadzonych imprez:

http://www.youtube.com/watch?v=4LukEO0gK34

http://www.youtube.com/watch?v=Zcy349KpYOc

http://www.youtube.com/watch?v=f1rSFWxh5yQ

Słowa kluczowe: WESELE Z DJ
Zakres działania
  • Didżeje  z Łukowa

    Dj na wesele, didżeje, dj oprawa muzyczna, dj wodzirej na wesele,

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()