DJ Zogar Paweł Tomanek - Paweł Tomanek

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Tomanek
Paweł Tomanek
Telefon:
725XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Paweł Tomanek "DJ Zogar" Profesjonalny DeeJay, Konferansjer oraz Akustyk. W Branży muzycznej od ponad 20 lat. Jeden z nielicznych wziętych akustyków nagłaśniających takie gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej jak:
NORBI
KULT
CZARNO CZARNI
K.A.S.A
JUSTYNA STECZKOWSKA
STANISŁAW SOYKA

Od ponad 17 lat zajmuję się oprawą muzyczną wesel oraz imprez firmowych. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i nagłośnieniem oraz oprawą oświetleniową tak, aby w jak najlepszy i profesjonalny sposób zorganizować wesele, bankiet czy przyjęcie.
Jako DJ uniwersalny gram każdy rodzaj muzyki dostosowując się do klimatu i charakteru imprezy. Jestem Konferansjerem, który umili czas i utrzyma dobry kontakt z Państwa Gośćmi.
Mając na uwadze potrzeby i priorytety młodej pary czy klienta biznesowego uzgadniam na kilku spotkaniach repertuar muzyczny oraz charakter, w jakim impreza ma być poprowadzona.

Słowa kluczowe: Imprezy wesela poprawiny studniówki bale sylwestrowe imprezy firmowe bankiety urodziny dyskoteki andrzejki dancingi plenery bale karnawałowe prywatki osiemnastki imprezy okolicznościowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()