Lekkie pióro - Paweł Lukas

Czeladź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Lukas
Paweł Lukas
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam!

Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu tekstów na zlecenie (w tym pod SEO), jako copywriter zrealizowałem ich prawie 1000 w przeróżnych tematach. W razie zainteresowania, wybierz dowolną tematykę, a ja odnajdę w bazie i prześlę Ci jeden ze swoich tekstów.

Znalazłeś ciekawy program, w ramach którego chciałbyś starać się o dotację lub dofinansowanie, ale nie masz odpowiedniego doświadczenia? Napisz do mnie, chętnie przejrzę wniosek i złożę Ci swoją ofertę na jego wypełnienie/opracowanie. Pomagam również przy wnioskach o dotacje dla bezrobotnych na rozwój firmy oraz na dofinansowania związane z wdrażaniem rozwiązań proekologicznych.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zredagowaniu jakiegoś pisma, np. do urzędu bądź partnera biznesowego, to dobrze trafiłeś. Przez ponad 20 lat napisałem niezliczoną ilość takich pism, dzięki którym udało mi się pozytywnie załatwić olbrzymią liczbę spraw, utorować drogę dla pozyskania finansowania czy otworzyć mnóstwo drzwi i wrażliwych serc.

Masz zamiar pozyskać kredyt bankowy na inwestycję bądź rozwój działalności swojej firmy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz kłopot ze zredagowaniem biznes planu? Napisz, połączymy siły i wspólnie damy radę.

Wszystkie zlecenia wyceniam indywidualnie. Ze swojej strony gwarantuję profesjonalizm i rzetelność. Jeśli uznam, że w danej sprawie nie będę w stanie skutecznie pomóc, uprzedzę Cię o tym, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Zapraszam do kontaktu.
Paweł

Słowa kluczowe: Copywriter, copywriting, pisma, wniosek, dotacja, dofinansowanie, artykuł, SEO, redagowanie, pisanie, pismo, pozycjonowanie, tekst, wnioski, biznes, plan, kredyt, inwestycja, napisać, redakcja, teks
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (8)