Szybko solidnie fachowo - Paweł Górka

Olkusz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Górka
Paweł Górka
Telefon:
533XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jesteśmy firmą kilku brygadowa wielobranżową gdzie każda osoba słynie ze swoich umiejętności i jest godna polecenia następnej osobie.
Zajmujemy się remontami i wykończeniami domów mieszkań starych kamienic, wykonując: wylewki ścianki działowe montaż drzwi okien paneli podłogowych, siding, panele ścienne, płytek ceramicznych kafelki mozaiki, gładzie sufity podwieszane, malowanie tradycyjne i aerodynamiczne, montaż armatury, tynki i wylewki. Jak też wiadomo często należy usunąć stare tynki czy też podłogi oraz wyposażenie łazienki dla nas nie ma z tym najmniejszego problemu, mamy pełny zakres usług remontowo wykończeniowych oraz zajmujemy się ogrodami począwszy od oczyszczenia terenu po budowie zglebogryzowania wywiezienia odpadów zielonych i najważniejsze zagospodarowania terenu jak również możliwość montażu konstrukcji drewnianych i odnowienia ogrodu czy też jego architektury z renowacją ogrodzenia . Oczywiście było by grzechem pominąć fakt ze do każdego domu jest potrzebny odpowiedni dojazd, który możemy położyć z kostki brukowej i granitowej płyt azurowych.

Słowa kluczowe: Kompleksowe usługi remontowe, wykończenia, ogrodnictwo, brukarstwo dekarstwo..
Umiejętności
 • Plytki, gładzone ścian wylewki, malowanie, montaż drzwi okien.

  Zaawansowany (8 lat)

Edukacja
 • Technikum architektury krajobrazu i budownictwa w Krakowie oraz liczne szkolenia zawodowe (sierpień 2000 - maj 2004)

  Architektura krajobrazu i budownictwa,, ogrody i wykończenia" - średnie

Osiągnięcia
 • Paw-Technik (sierpień 2016)

  Wyłożenie kostki brukowej w Sosnowcu oraz wykonanie ogrodu wedle pomysłu i wizji klienta, pełny remont mieszkania w kamienicy w Mysłowicach gładzone ścian sufitu nowa toaleta z łazienką panele wymiana okien i drzwi, pełny zakres remontu lokalu użytkowego w olkuszu sufity gladzie oświetlenie plytki.

Warunki współpracy
 • Materiał jest po stronie klijęta mogę pomóc w organizacji i w doborze solidnych materiałów oraz możliwość przywiezienia na miejsce.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()