SZYBKO I TANIO - Paweł Golka

Jędrzejów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Golka
Paweł Golka
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

rdecznie witamy Państwa na stronie Auto Deal www.autodeal24.pl !
Mamy nadzieję, że będziemy w stanie Państwu pomóc z każdym problemem.
      Staramy się zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania dla Państwa, a dzięki temu liczymy na dobrą opinię i poszerzające się grono klientów na naszym Fanpage!
     Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję, że Państwo również staniecie się naszymi zadowolonymi partnerami!
Importem aut zajmujemy się już od 2005 roku. Jest to przede wszystkim import samochodów z zachodu.Od niedawna wkroczyliśmy jednak na rynek transportu samochodowego (transport pojazdów do 3,5 tony),transportu osobowego, wypożyczalni samochodowych, pomocy drogowej oraz ubezpieczeń w celu poszerzenia naszej oferty handlowej.
        Wiemy o tym, że nasze obecne doświadczenie pozwoli nam pokierować wszystkimi tymi działami z najwyższą jakością, starannością i dbałością o klienta. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która rozszerzyła ofertę, dla spełnienia wszystkich Państwa oczekiwań. Dzięki temu nie musicie Państwo korzystać z kilku różnych firm, gdyż wszystko czego potrzebujecie z wymienionego wyżej zakresu, znajdziecie u nas!
Mamy nadzieję, że zaufacie nam Państwo, tak jak do tej pory zaufało nam już wiele osób.

Słowa kluczowe: Auto deal transport ,wypożyczalnia autokomis
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()