Rysownik i ilustrator. - Paweł Błoński

Przemyśl

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Błoński
Paweł Błoński
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Studio grafiki i ilustracji Paweł Błoński, to rodzinna firma powstała z pasji do tworzenia.Od przeszło 8 lat zajmujemy się tworzeniem komiksów i książek dla dzieci, młodzieży.Tworzymy również publikacje o charakterze biznesowo-reklamowym dla firm i instytucji.

O mnie:

Jestem rysownikiem, ilustratorem i projektantem. Moje doświadczenie to przeszło 15 lat w branży kreatywnej, zrealizowanych setki projektów.

Jako projektant specjalizuję się projektowaniu wizerunku produktu, etykiet i opakowań.
Efekty mojej pracy jako projektanta możecie Państwo znaleźć w postaci funkcjonujących produktów na półkach niemal każdego marketu w kraju.
Projektuję również logotypy i wszelkie inne drobniejsze materiały reklamowe. Nie uznaję pracy na gotowcach, czy przerabiania szablonów. Logo jest projektowane od czystej kartki papieru i szkicu konceptu.

Jako rysownik i ilustrator głównie zajmuję się komiksem w różnych postaciach. Komiks edukacyjny reklamowy, komiks motywacyjny. Tworzę ilustracje do książek dla dzieci i do poważniejszych publikacji.

Komiksy tworzymy wespół z moją Żoną, która jest scenarzystką i copywriter-ką .
W swoim portfolio mamy wiele publikacji edukacyjnych i historycznych stworzonych dla dużych instytucji Państwowych i firm prywatnych.


Więcej stronach.
www.pawelblonski.pl
blog: www.przygodyrysownika.pl
blog: www.klawiaturazamiastpiora.pl

Słowa kluczowe: Ilustracje dla dzieci, ilustrator książek, ilustrator, rysownik, rysownik ilustrator, ilustracje, projektowanie etykiet, etykiety, rysownik komiksów.projektowanie graficzne, agencja reklamowa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
Umiejętności
 • Tworzenie komiksów.

  Ekspert (10 lat)

 • Projektowanie etykiet i opakowań.

  Ekspert (8 lat)

 • Rysunek i ilustracja.

  Ekspert (15 lat)

 • Branding, projektowanie wizerunków firm i marek.

  Ekspert (10 lat)

 • Projektowanie stron internetowych.

  Ekspert (20 lat)

 • Copywriting. Scenariusze do komiksów. Storytelling.

  Zaawansowany (6 lat)

Doświadczenie
 • Centrum Kulturalne w Przemyślu (marzec 2007 - czerwiec 2010)

  Grafik komputerowy: Projektowanie materiałów promocyjnych, plakatów, reklam, dyplomów zaproszeń, projektowanie dekoracji scenicznych. Zarządzanie stroną www instytucji

 • Producent kominków KAWMET (wrzesień 2010 - listopad 2011)

  Grafik: Zbudowanie wizerunku graficznego firmy. Projektowanie reklam i materiałów promocyjnych.

 • Freelancer (grudzień 2011 - lipiec 2018)

  Projektant graficzny, ilustrator, rysownik: Projektowanie graficzne, rysunek, ilustracje.

 • Paweł Błoński - Studio grafiki i ilustracji (lipiec 2018 - obecnie)

  Właściciel firmy. Rysownik, ilustrator, projektant graficzny: Wszystko :)

 • PrzygodyRysownika.pl (marzec 2016 - obecnie)

  Właściciel - Redaktor: Pisanie artykułów, recenzji, felietonów. Prowadzenie i budowanie marki PrzygodyRysownika.pl

 • KGH Polska (sierpień 2017 - obecnie)

  Projektant graficzny.: Projektowanie i tworzenie wizerunku nowym marek i produktów. Projektowanie materiałów reklamowych, projektowanie etykiet i opakowań produktów.

Sprzęt i wyposażenie
 • Stacja robocza HP Z4 G4 HP
  Stacja robocza HP Z4 G4 HP

  Mocna stacja robocza. Jednostka centralna

 • Monitor ASUS PA248Q, 24 ASUS
  Monitor ASUS PA248Q, 24 ASUS

  Dobry monitor graficzny, przy czym nie drogi. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 • Monitor LG 34UM69G-B LG
  Monitor LG 34UM69G-B LG

  Monitor o proporcjach 21:9 używam go głównie do projektowanie i podglądu etykiet.

 • Wacom CIntiq 24 pro touch Wacom
  Wacom CIntiq 24 pro touch Wacom

  Najnowszy model jednego z największych dostępnych na rynku tabletów graficznych od Wacom.

 • iPad Pro 12,9 Apple
  iPad Pro 12,9 Apple

  Najnowszy model iPada Pro. Używam go do mobilnej pracy nad ilustracjami.

 • Adobe Creative Cloud Adobe
  Adobe Creative Cloud Adobe

  Pakiet profesjonalnego oprogramowania od Adobe. Najczęściej pracuję na programach takich jak: Photoshop, Illustrator, inDesig

 • Clip Studio Paint Cylesys
  Clip Studio Paint Cylesys

  Profesjonalny program dla rysowników i twórców komiksów.

Osiągnięcia
 • Udział w reportażu TVP. (wrzesień 2019)

  W ramach jednego z komiksowych projektów historycznych zostaliśmy zaproszeni przez telewizję TVP do udziału w reportażu. Reportaż pt. "Zaczęło się w Krakowie. Pierwsze lata konspiracji" emitowany był na kanale telewizji TVP Kraków i TVP Historia. Obecnie obejrzeć go można na oficjalnej stronie TVP.

 • Plenerowa wystawa na ulicach Krakowa - "Zaczęło się w Krakowie". (wrzesień 2019)

  Plansze z komiksami naszego autorstwa zostały zamieszczone na zewnętrznych ekspozytorach w Krakowie w ramach plenerowej wystawy pt. "Zaczęło się w Krakowie". Po miesiącu ekspozycji wystawa została przeniesiona do Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, gdzie można było ją oglądać do końca 2019 roku.

 • Udział w konferencji naukowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jako prelegenci. (marzec 2019)

  W ramach unijnego projektu „Człowiek dla Natury – Natura dla człowieka" zostaliśmy zaproszeni do udziału w ogólnopolskiej konferencji pt. "Koegzystencja zamiast konkurencji w dolnośląskich obszarach Natura 2000". Organizatorem wydarzenia był Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Dwudniowa konferencja odbyła się w jednym z wrocławskich hoteli. Jako prelegenci mieliśmy okazję zdradzić uczestnikom konferencji tajniki powstawania komiksu przyrodniczego pt. "Przygody Dudka Kapelutka z Doliny Baryczy".

 • Warsztaty komiksowe i spotkanie z młodzieżą w ramach obchodów 100-lecia Legionowa. (grudzień 2019)

  W ramach hucznych obchodów 100-lecia nadania nazwy miastu Legionowo zostaliśmy zaproszeni do przeprowadzenia warsztatów komiksowych dla uczniów miejscowych i okolicznych szkół podstawowych. Wydarzenie emitowane było w regionalnej telewizji.

 • Wystawa na Zamku Sieleckim pt. "Jak powstaje komiks" + nominacja. (maj 2019)

  Wystawa zorganizowana została przez Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki. Wystawa otrzymała pierwsze miejsce w plebiscycie "Słoneczniki" portalu Czas Dzieci za najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w kategorii Sztuki Wizualne.

 • Członek komisji konkursowej Regionalnego Konkursu o Dolinie Baryczy. (czerwiec 2019)

  Otrzymaliśmy zaproszenie do komisji konkursowej Regionalnego Konkursu o Dolinie Baryczy „Zadbaj o KLIMAT”- edycja XXII organizowanego w ramach Wyjątkowych Inicjatyw Edukacyjnych WIE 2019 - Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy”.
  Prace ocenialiśmy w kategorii komiks.

Warunki współpracy
 • Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury.

  Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie po przeprowadzeniu wywiadu z klientem. Ustalamy sposób i termin rozliczenia oraz wykonania zlecenia. Każdy projekt konsultowany jest z klientem na bieżąco. W przypadku złożonych projektów rozbijam pracę na etapy, które muszą zostać przez klienta zaakceptowane, aby przejść do kolejnego etapu pracy.

  Warunki współpracy to nasza wewnętrzna sprawa - moja i klienta. Zapraszam do kontaktu, na pewno się dogadamy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (14)
 • Wykonanie baśniowej mapy

  Dzień dobry. Jestem zawodowym rysownikiem i ilustratorem. Na co dzień zajmuję się tworzeniem ilustracji do bajek i baśni, a także komiksów edukacyjnych. Z chęcią podejmę współpracę. Klimat baśniowych krain jest mi szczególnie bliski. Cena wykonania takiej ilustracji w dużej mierze zależy od szczegółowości mapy. Serdecznie zapraszam do kontaktu - szczegółowo opowiem, jak wygląda współpraca. Ustalimy cenę. Termin: do 2 tygodni. Telefon: 606-398-351 Realizacje: www.pawelblonski.pl Paweł Błoński.

  500 zł
  za całość
 • pilne wykonanie prostej raklamy na fb

  Dzień dobry. Jestem zawodowym rysownikiem i ilustratorem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów reklam i infografik na Social Media. Akurat mam okienko w pracy, dlatego z chęcią podejmę współpracę "na już". Serdecznie zapraszam do kontaktu - najlepiej telefonicznego. Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  50 zł
  za całość
 • Zaprojektowanie logotypu oraz etykiety

  Dzień dobry. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów LOGOTYPÓW oraz etykiet na butelki i opakowania. Aktualnie na stałe współpracuję z kilkoma czołowymi polskimi markami - producentami naturalnych soków, smoothie i napojów aloesowych. Znam aktualne wytyczne dotyczące projektowania wizerunków produktów dopuszczanych na rynek, a także trendy panujące obecnie na rynku. Serdecznie zapraszam do współpracy. Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  600 zł
  za całość
 • 2 etykiety liquidów do epapierosów

  Jeden :) Dzień dobry. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów etykiet i opakowań. Aktualnie na stałe współpracuję z kilkoma czołowymi polskimi markami - producentami naturalnych soków, smoothie i napojów aloesowych, a także producentem piw rzemieślniczych. Znam aktualne wytyczne dotyczące projektowania wizerunków produktów dopuszczanych na rynek, a także trendy panujące obecnie na rynku. Serdecznie zapraszam do współpracy. Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  600 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie etykiety na suplementy diety

  Dzień dobry. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów etykiet na butelki i opakowania. Aktualnie na stałe współpracuję z kilkoma czołowymi polskimi markami - producentami naturalnych soków, smoothie i napojów aloesowych. Znam aktualne wytyczne dotyczące projektowania wizerunków produktów dopuszczanych na rynek, a także trendy panujące obecnie na rynku. Serdecznie zapraszam do współpracy. Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  400 zł
  za całość
 • Zlecę przygotowanie 30-35 prostych szkiców do tomiku wierszy

  Dzień dobry. Jestem indywidualnym rysownikiem-ilustratorem. W branży artystycznej działam już ponad 10 lat. Posiadam duże doświadczenie w tworzeniu ilustracji do książek, poradników i bajek. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Wszystko wyjaśnię i szczegółowo opowiem, jak wygląda współpraca przy tworzeniu tego typu ilustracji-szkiców do wierszy. Paweł Błoński. Realizacje: pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  50 zł
  za sztuka
 • Grafiki do prostego komiksu internetowego

  Dzień dobry. Chętnie podejmę dłuższą współpracę. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu komiksów. Wiele razy tworzyłem już memy komiksowe i paski komiksowe na potrzeby Social Media. Moje komiksowe realizacje można zobaczyć na: www.pawelblonski.pl/komiksy Zapraszam do kontaktu - Paweł Błoński (prowadzę firmę, wystawiam faktury) Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  150 zł
  za sztuka
 • Projekt graficzny logo/napis

  Dzień dobry. Chętnie podejmę współpracę. Posiadam wieloletnie doświadczenie w rysowaniu i projektowaniu graficznym. Moje projekty charakteryzuje wysoka estetyka, lekkość i oryginalność. Mam na swoim koncie setki zaprojektowanych logotypów dla różnych firm i produktów. Zapraszam do kontaktu - Paweł Błoński (prowadzę firmę, wystawiam faktury) Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  500 zł
  za całość
 • Projekt graficzny roll-up

  Dzień dobry. Chętnie podejmę współpracę. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym. Współpracuję zwykle z instytucjami państwowymi, dlatego wiem, jakie mają wymagania odnośnie projektu. Zapraszam do kontaktu - Paweł Błoński (prowadzę firmę, wystawiam faktury) Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  400 zł
  za całość
 • Projekt graficzny okładki książki

  Dzień dobry. Chętnie podejmę współpracę. Posiadam wieloletnie doświadczenie w rysowaniu i projektowaniu graficznym. Moje projekty charakteryzuje wysoka estetyka i oryginalność. Współpracuję zwykle z instytucjami państwowymi, dlatego wiem, jakie mają wymagania odnośnie projektu. Zapraszam do kontaktu - Paweł Błoński (prowadzę firmę, wystawiam faktury) Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  500 zł
  za całość
 • Projekt graficzny zakładek do książek (dwustronny)

  Dzień dobry. Jestem doświadczonym projektantem i rysownikiem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowanie etykiet, opakowań, grafik na różnego rodzaju gadżety. Moje projekty odznaczają się wysoką starannością i oryginalnością wykonania. Zapraszam do współpracy. Prowadzę firmę, wystawiam fakturę VAT. Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  300 zł
  za całość
 • Teksty na bloga o tematyce zdrowy styl życia, proekologia,

  Dzień dobry. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym copywritingu. Zajmujemy się tworzeniem chwytliwych, lekkich i poprawnych pod względem gramatycznym i SEO tekstów. Zapraszam do współpracy. Prowadzę firmę - wystawiam fakturę VAT. Realizacje: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  20 zł
  za całość
 • Okładka i ilustracje do książki dla dzieci

  Dzień dobry. Jestem zawodowym rysownikiem i ilustratorem. Wielokrotnie współpracowałem już z autorami bajek i wydawnictwami dla dzieci. Specjalizuje się głównie w ilustracji dziecięcej, tworzę także komiksy edukacyjne. Stworzone przeze mnie ilustracje zostaną także przygotowane do druku (profesjonalna obróbka DTP). Serdecznie zapraszam do współpracy! Portfolio: www.pawelblonski.pl Telefon: 606-398-351

  4000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie loga dla firmy oraz kartek upominkowych

  Zapraszam do współpracy. Możliwość wykonania oryginalnych grafik z wykorzystaniem ręcznie tworzonych ilustracji.

  1200 zł
  za całość