Do celu! - Paulina Zambrzycka

Głogów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paulina Zambrzycka
Paulina Zambrzycka
Telefon:
691XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dzień dobry!

W sieci działam już od kilku lat jako freelancer/copywriter. Jest to moja wielka pasja, którą zaczęłam realizować już w trakcie studiów dziennikarskich. Dzięki studiom doskonale opanowałam umiejętność lekkiego pióra i poprawności w stylistyce oraz gramatyce słowa pisanego.

Bardzo chętnie podejmę się pisania artykułów na strony internetowe, blogi bądź dedykowanych dla sklepów internetowych. Zajmuję się głównie pisaniem tekstów tematycznych, pozycjonowanych pod seo, a także tworzeniem opisów produktów do sklepów internetowych. Z chęcią podejmę się także prowadzenia firmowych fanpage na Facebooku, mailingiem bądź pisaniem postów na forach i marketingiem szeptanym.

Zapraszam do kontaktowania się ze mną w celu poznania mojej całej oferty i przedstawienia kilku przykładowych tekstów bądź zleceń, które już miałam okazję wykonać.

Pozdrawiam,
Paulina Zambrzycka

Słowa kluczowe: Seocopywriter, copywriter, pozycjonowanie stron, pisanie postów, pisanie komentarzy, copywriting, pisanie artykułów, marketing szeptany
Umiejętności
 • pozycjonowanie pod seo

  Średniozaawansowany (2 lata)

 • opisy produktów

  Zaawansowany (3 lata)

 • ECDL

  Zaawansowany (4 lata)

 • copywriting

  Zaawansowany (6 lat)

Edukacja
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie (październik 2011 - kwiecień 2014)

  kulturoznawstwo - specjalizacja dziennikarska - licencjackie

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (14)
 • Napisanie artykułów o tematyce: Bóg, Kobieta, Lifestyle

  Dzień dobry. Z wielką chęcią podejmę się pisania tekstów dla Pani :) Mam spore doświadczenie w pisaniu - robię to codziennie. Proszę o więcej szczegółów na mojego maila: zambrzycka.paula@gmail.com

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Redakcja i Korekta książki.

  Witam. Mam doświadczenie w tego typu zleceniach. Ostatnio miałam przyjemność redagowania książki historyczno-fantastycznej :) Proszę o więcej szczegółów mailowo: zambrzycka.paula@gmail.com

  500 zł
  za 1000 znaków
 • Streszczanie Artykolow

  Dzień dobry, Panie Tomaszu, z wielką chęcią podejmę się redagowania tekstów i strzeszczania ich. Bardzo proszę o więcej szczegółów mailowo: zambrzycka.paula@gmail.com Mam doświadczenie w tego typu zleceniach :)

  7 zł
  za strona A4
 • Zlecę napisanie tekstów na bloga o tematyce zabawki/dziecko.

  Z wielką chęcią podejmę się pisania artykułów. Posiadam doświadczenie w tej tematyce :) Proszę o szczegóły na maila: zambrzycka.paula@gmail.com

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę wykonanie opisów produktów dla sklepu internetowego

  Dzień dobry, Z wielką chęcią podejmę się zlecenia. Proponuję 5000zł za całość (200 produktów). Mój mail: zambrzycka.paula@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam :

  500 zł
  za całość
 • Współpraca z coopywritingiem

  Dzień dobry, Z wielką chęcią podejmę się zlecenia, jako dziennikarka z wykształcenia i podróżniczka z zamiłowania :) Proponuję 9zł/1000zzs. Mój mail: zambrzycka.paula@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam :)

  9 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie tekstów sprzedażowych

  Dzień dobry. Z wielką przyjemnością podejmę się tego ciekawego zlecenia :) Pisałam już trochę o tematyce meblowej, więc myślę, że mogę się przydać! Proszę o więcej szczegółów na maila: zambrzycka.paula@gmail.com

  7 zł
  za 1000 znaków
 • teksty tematyczne, specjalistyczne - seo

  Dzień dobry! Z wielką chęcią podejmę się zlecenia :) Czy mogłabym prosić o więcej szczegółów mailowo? zambrzycka.paula@gmail.com Pozdrawiam :)

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Napisanie minimum 10 artykulow na bloga o bizuterii

  Dzień dobry. Z wielką chęcią podejmę się zlecenia - mam doświadczenie w pisaniu e-booków :) Proponowana stawka to 8zł/1000zzs. Mój mail: zambrzycka.paula@gmail.com Pozdrawiam :)

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie tekstów tematycznych pod blogi

  Dzień dobry! Z wielką chęcią podejmę się zlecenia. Mam doświadczenie w temacie :) Proponuję 8zł/1000zzs. Mój mail: zambrzycka.paula@gmail.com Pozdrawiam! :)

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter Design Urzadzanie wnetrz Architektura Dodatki

  Dzień dobry! Z wielką chęcią będę pisała dla Pana, Panie Robercie, takie artykuły :) Jeżeli Pan reflektuje, podeślę kilka przykładowych tekstów mailowo: zambrzycka.paula@gmail.com Mam już doświadczenie w pisaniu tekstów w tematyce domowej. Proszę o wiadomość :) Proponuję 7zł/1000zzs. Pozdrawiam ciepło!

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Przepisywanie, redakcja tekstów na bloga copywriter

  Dzień dobry, Panie Macieju! Z wielką przyjemnością podejmę się tego ciekawego zadania :) Miałam już styczność z artykułami zdrowotnymi i pielęgnacyjnymi, więc tym bardziej chętnie się tym zajmę - poniekąd, mam w tym zakresie sporo wiedzy :) Cena za jeden wpis o długości 2000zzs będzie wynosiła 14zł. Proszę o odezwanie się do mnie: zambrzycka.paula@gmail.com Miłego dnia :)

  14 zł
  za sztuka
 • Zlecę pisanie tekstów o tematyce zdrowotnej/medycznej

  Dzień dobry, Jestem szczerze zainteresowana współpracą z Państwem. Proponuję 8zł/1000zzs. Jeżeli teksty mają być unikatowe, przyjazne czytelnikowi i chwytliwe - to zlecenie jest dla mnie stworzone! :) Bardzo proszę o maila ze szczegółami: zambrzycka.paula@gmail.com Z chęcią prześlę do Państwa swoje przykładowe teksty. Pozdrawiam ciepło i liczę na odpowiedź.

  8 zł
  za 1000 znaków
 • setki tysięcy znaków w tygodniu - 2/1000 zn

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia! Jestem osobą rzetelną i słowną i nie boję się żadnych wyzwań - kocham pisać! :) Poproszę o więcej szczegółów: zambrzycka.paula@gmail.com

  2 zł
  za 1000 znaków