Makijaż Mszana Dolna - Paulina Kaletka Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku

Mszana Dolna

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paulina Kaletka Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku
Paulina Kaletka Studio Kosmetyki i Kreowania Wizerunku
Telefon:
725XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Makijaż wykonywany jest profesjonalnymi i selektywnych kosmetykami gwarantującymi jego wysoką jakość i trwałość m.in. MAC, Kryolan, Anastasia Beverly Hills, Kat von D, Lancome, Estee Lauder, Urban Decay, Too Faced, Guerlain, Dior, MAP, Smashbox, Dolce & Gabbana, Clarins, The Balm, BIKOR.

Makijaż okolicznościowy - 100 zł
Makijaż ślubny - 130 zł
Makijaż próbny - 130 zł
Makijaż dzienny/biznesowy - 60 zł
Makijaż korekcyjny/ make up no make up - 40 zł
www.studiomszana.pl

Słowa kluczowe: Mszana Dolna, wizaż, gabinet kosmetyczny Mszana Dolna, kosmetyka, salon kosmetyczny, wizażystka Mszana Dolna, makijaż Mszana Dolna, makijaż, make-up Mszana Dolna, ślub, wesele, wizerunek, stylist
Pracownicy
  • Paulina Kaletka
    Paulina Kaletka

    Dyplomowana kosmetyczka, wizażystka i charakteryzatorka z 10-letnim doświadczeniem zawodowym, ekspert ds. wizerunku. Zwolenniczka kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej i upiększającej, która nie nosi znamion destrukcji. W swojej pracy stara się w sposób holistyczny i indywidualny podchodzić do każdego klienta. Jest właścicielką Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku w Mszanie Dolnej, które prowadzi od przeszło 5 lat, głównym szkoleniowcem marki For Life & Madaga oraz prelegentką międzynarodowych kongresów kosmetologicznych.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()