ZAinspiruj się - Patrycja Dorsz vel Drożdż

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Patrycja Dorsz vel Drożdż
Patrycja Dorsz vel Drożdż
Telefon:
517XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo, ideą mojej pracy jest podejście, iż wszystko, co jest na naszej drodze, staje się drogą. Dziś kamienie, o które się potykamy, mogą być źródłem naszego doświadczenia w przyszłości, gdyż budują drogę do sukcesu.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Wydziale Studiów Edukacyjnych na Uniwersytecie Im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją doradztwo zawodowe i personalne. Kompetencje z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi doskonaliłam podczas Podyplomowych Studiów Zarządzania Kadrami w Wyższej Szkole Humanistycznej Im. Króla Stanisława Leszczyńskiego. Ukończyłam Szkołę Coachów realizowaną przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji Cel oraz Kurs Mediacji Cywilnych i Rodzinnych realizowany przez Akademię Bliżej. Posiadam Certyfikat uprawniający do prowadzenia diagnozy rodziny z zastosowaniem narzędzi psychologicznych wydany przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii. Obecnie jestem doktorantką na Wydziale Pedagogiki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej realizując badania z obszaru konfliktów, mediacji oraz rodziny. Posiadam certyfikaty i zaświadczenia ukończenia szkoleń i kursów związanych z budowaniem relacji, komunikacją, zarządzaniem i doskonaleniem kompetencji interpersonalnych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej- w tym realizacji autorskich projektów z obszaru doradztwa zawodowego i terapii pedagogicznej. Mam za sobą kilka lat pracy trenerskiej, coachingowej oraz w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji pracowników.

W czym mogę pomóc?

W Twoim rozwoju osobistym
W rozwoju zawodowym
Piszę teksty o treści psychologicznej, edukacyjnej, pedagogicznej, rozwojowej
Moją pasją jest temat konfliktu i mediacji
Przeprowadzę mediacje
Poprowadzę szkolenie
Będę Twoim coachem
Będę Twoim doradcą zawodowym
Mogę pełnić rolę doradcy personalnego w Twojej firmie
Poprowadzę mediacje lub coaching z Tobą i Twoim partnerem
Poprowadzę intetsywne warsztaty rozwoju kompetencji miękkich

Zainspiruj się do rozwoju razem ze mną!

Zapraszam serdecznie
Patrycja Dorsz vel Drożdż

Słowa kluczowe: Coaching, mediacje, szkolenia, warsztaty, rozwój, doradztwo personalne, doradztwo zawodowe, pedagog, konsultant HR, pisanie tekstów, redagowanie, artykuły, pedagogika, rekrutacja, coach, mediacje
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()