PARTNER w biznesie - PARTNER SP. Z O.O.

Częstochowa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PARTNER SP. Z O.O.
PARTNER SP. Z O.O.
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

"PARTNER" Zespół Biegłych Rewidentów i Doradców Gospodarczych sp. z o.o. jest partnerem wspomagającym i doradzającym w zakresie szeroko pojętych dziedzin ekonomiczno - finansowych, działającym na rynku usług audytorskich i doradczych od 1995 roku.

Naszym celem jest dostarczanie rzetelnej i obiektywnej informacji finansowej i zarządczej oraz wspieranie przedsiębiorców w dążeniu do długoterminowej efektywności realizowanych przedsięwzięć. Nasz cel realizujemy poprzez:

- profesjonalizm działania,
- skuteczność w rozwiązywaniu problemów naszych klientów,
- kompleksowość świadczonych usług.

Poza zaangażowaniem stawiamy do Państwa dyspozycji wieloletnie doświadczenie, które powstało na bazie współpracy z podmiotami różnych branż i form własności, dzięki czemu bez obaw możemy podejmować się zleceń o najwyższym stopniu trudności.

Kwalifikacje, wiedza i doświadczenie zatrudnionych przez nas rewidentów nie są jedynym atutem naszej firmy, choć stanowią gwarancję wysokiej jakości wykonywanej pracy.
To, co sprawia, iż nasza oferta w zakresie badania sprawozdania finansowego jest nie tylko odpowiedzią na ustawowy obowiązek, ale również propozycję jego wypełnienia z pożytkiem dla naszego klienta jest zdolność wsłuchiwania się w potrzeby naszych partnerów. Współpracując na zasadach partnerstwa mamy możliwość lepszego poznania naszych klientów, a to z kolei owocuje wzajemnie satysfakcjonującą współpracą, dającą obustronnie wymierne korzyści.

Słowa kluczowe: Audyt, badanie sprawozdań finansowych, doradztwo finansowe, doradztwo podatkowe, biznes plan, symulacje biznesowe, studium wykonalności, symulacje biznesowe, rachunkowość, modelowanie procesów, p
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()