Marka odzieżowa - Pan Michał Tiszerty

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Pan Michał Tiszerty
Pan Michał Tiszerty
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Narutowicza 50/34
90-135

Łódź

Podgląd

Pan Michał Tiszerty to polska marka stworzona przez entuzjastę projektowania graficznego oraz fotografa w jednym. Dla Marki główną inspiracją jest miasto, sztuka, muzyka, fotografia. Celem marki jest projektowanie komfortowych, ładnie wyglądających T-shitów/ubrań, w których będziesz się dobrze czuł/a. Pan Michał Tiszerty to propozycja dla ludzi, którzy lubią wyróżnić się swoim niebanalnym stylem i czerpią z życia autentyczną radość.

Słowa kluczowe: Tiszerty, t-shirt, koszulki, odzież, ubranie, design, nadruk, grafika, kubki, fartuchy, bluzy, torby, plecaki
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Pan Michał Tiszerty to polska marka stworzona przez entuzjastę projektowania graficznego oraz fotografa w jednym. Dla Marki główną inspiracją jest miasto, sztuka, muzyka, fotografia. Celem marki jest projektowanie komfortowych, ładnie wyglądających T-shitów/ubrań, w których będziesz się dobrze czuł/a. Pan Michał Tiszerty to propozycja dla ludzi, którzy lubią wyróżnić się swoim niebanalnym stylem i czerpią z życia autentyczną radość.
Edukacja
  • Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi (październik 2007 - grudzień 2012)

    Edukacja Wizualna - magisterskie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()