Balony ledowe, z helem - Pan Balon Sp. z o.o.

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Pan Balon Sp. z o.o.
Pan Balon Sp. z o.o.
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Spełniamy balonowe marzenia!

Jesteśmy firmą, która jest w stanie zapewnić niezwykły charakter każdemu wydarzeniu dzięki dekoracjom balonowym jakie tworzymy.

Oferujemy fantazyjne kompozycje i konstrukcje, balony pompowane helem z diodami LED, pokazy konfetti i serpentyn oraz  naszą skrzynię niespodziankę!
Wszystkie nasze balony są najwyższej jakości, a nasz zespół dekoratorów dba o każdy szczegół i zapewnia fachowe doradztwo.

Wiemy, że balony, serpentyny, konfetti pomagają w najważniejszych chwilach zapewnić wyjątkową atmosferę, przyciągają zarówno dzieci jak i dorosłych oraz wywołują uśmiech na każdej twarzy.

Spotkajmy się, abyśmy poznali Wasze oczekiwania i kompleksowo pomogli spełnić balonowe marzenia!

Słowa kluczowe: Dekoracja wnętrz, usługi dekoracyjne, dekoracje okolicznościowe, aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz, dekoracje domu
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
  • Dekoracje sal weselnych Wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje balonowe w obiektach. Są to girlandy, bramy balonowe, balony z helem, balony z illuminacją, konstrukcje wg Waszego pomysłu w dowolnej kolorystyce.
  • Balony do sesji zdjęciowych Dostarczamy balony do sesji zdjęciowych wg Waszego pomysłu. Kolorystyka, wielkość balonów i ich ilość- nie stanowi dla nas żadnego problemu.
  • Skrzynia niespodzianka Hitem w naszej ofercie jest "skrzynia niespodzianka"wypełniona balonami z helem, która sprawia niebywałą radość jako prezent dla Młodej Pary, a na twarzach gości wywołuje uśmiech.
  • Dekoracje na zewnątrz Jeśli chcesz nadać otoczeniu niezwykły charakter, nasze balony oraz tworzone z nich aranżacje w ogrodach, przy salach weselnych, na nobiektów będą doskonałym pomysłem.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()