P.P.H.U. Warto Józef Drabik

Żagań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
P.P.H.U. Warto Józef Drabik
P.P.H.U. Warto Józef Drabik
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma istnieje na rynku kominów już ponad dwadzieścia lat. To długi okres czasu, aby poznać dokładnie problemy związane z odprowadzaniem spalin. Podejmując się przed laty produkcji kominów, opieraliśmy się głównie na własnym doświadczeniu oraz na możliwościach naszego rynku. Ogólny dostęp do nowoczesnych materiałów kwaso- i żaroodpornych umożliwił stabilną produkcję już pełnych systemów kominowych.

Nasze kominy dymią na znacznym terenie kraju, co umożliwia szeroko rozwinięta sieć dystrybucji.

Obecnie produkcja obejmuje kominy i ich systemy. Proponujemy również różne wyroby z polipropylenu (baseny ogrodowe, szamba, zbiorniki na deszczówkę) oraz wyroby z aluminium i poliwęglanu (teleskopowe zadaszenia basenowe, daszki nad drzwi wejściowe, ogrody zimowe, itp).

Dynamicznie rozwija się wykonawstwo i montaż balustrad ze stali kwasoodpornych. Służą one i zdobią wiele budynków użyteczności publicznej i prywatnej i to nie tylko na znaczących obiektach w kraju. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy dla dobra klienta i jego systemów grzewczych w celu ekonomiczniejszego ogrzewania mieszkań i domów. Zapraszamy pomysłodawców i dystrybutorów. Zawsze kierujemy się zdaniem: Jak coś można zrobić - to zróbmy, a nie szukajmy problemów...

Dlatego zapraszamy raz jeszcze do współpracy razem przeniesiemy nawet góry.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()