P.P.H.U MALINEX

Łęczna

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
P.P.H.U MALINEX
P.P.H.U MALINEX
Telefon:
519XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Malinex swoją działalność rozpoczęło 1991 r.
Z biegiem lat ciągle się rozwijało jak również powiększało swoje możliwości.
Stopniowo od działu handlowego poprzez rozwój działu usług do pełnego prężnie działającego działu produkcji rozrastała się nasza ścieżka kariery.

Nasza firma ma zakres krajowy, chętnie również działa na rynkach zagranicznych poprzez współpracę z sąsiednimi państwami. Dział produkcji kooperuje z branżą górniczą, metalową, motoryzacyjną, energetyczną, budowlaną, a także elektrociepłowniami.

W naszej polityce jakości postawiliśmy na rozwój naszego PARKU TECHNOLOGICZNEGO. Ulepszanie maszyn, wdrażanie nowych programów produkcyjnych. Zakup nowych jednostek produkcyjnych stawia nas w pozycji ciągłego rozwoju. Nastawieni jesteśmy na innowacyjność w działaniu, poszerzanie horyzontów co wiąże się z podwyższaniem poziomu konkurencyjności na rynku. Świadczymy usługi tokarsko-frezarskie, spawalnicze oraz zakuwania węży hydraulicznych, chętnie podejmiemy się nowych projektów. Nasza wysoko wykwalifikowana Kadra pracownicza jest chętna nowych wyzwań. Mówimy: „Twój problem – nasze wyzwanie”.

Działalność w lubelskim oraz białostockim Klastrze Obróbki Metalu pozwala na udoskonalanie i nowinkowe podejście do procesów obróbczych, ponadto współpracujemy z cenionymi jednostkami naukowymi, wspieramy wiele fundacji rozwoju, akcje społeczne, kluby sportowe.

Słowa kluczowe: Konstrukcje metalowe, usługi odlewnicze, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, usługi tokarskie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()