Twój styl, nasza pasja - P.H.U. SoliDom.Art

Żywiec

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
P.H.U. SoliDom.Art
P.H.U. SoliDom.Art
Telefon:
507XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Kabaty 6
34-300

Żywiec

Podgląd

SoliDom.Art jest nową marką na rynku. Powstaliśmy na początku 2016 roku i od tej pory z sukcesem ; sprawnie szybko, fachowo a przede wszystkim solidnie wykonujemy zlecenia dla klientów prywatnych na terenie województwa śląskiego.
 W zależności od powierzonych prac , wykonujemy usługi w ekipie od 1-4 osób, bądź współpracując z naszymi poprzednimi pracodawcami  - dzięki czemu działamy w zaufanym gronie, unikając zbędnych rozczarowań.  
  Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala jednoznacznie stwierdzić, że budowa i remont nieruchomości to, w przeliczeniu na zarobki w naszym kraju, dość kosztowne przedsięwzięcia, w dodatku przedsięwzięcia planowane na lata, co nieraz spędza sen z Państwa powiek, bo komu je powierzyć by  nie dać się oszukać ?
  W odpowiedzi na zapotrzebowanie , postanowiliśmy stworzyć kompleksową ofertę , która pozwoli państwu uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i kosztów. Ustalić rozsądną cenę, dobrać właściwą technologię, przeprowadzić budowę oraz remont bez zbędnych problemów i zgodnie ze sztuką budowlaną .
   Powierzając nam inwestycje powołujesz się na grono doświadczonych fachowców w wielu dziedzinach, z którymi udało nam się dotychczas pomyślnie współpracować , dzięki czemu  unikniesz rozczarowania, oszczędzisz sobie zmartwień, zachowasz czas i pieniądze a co najważniejsze; dowiesz się jak prawidłowo wykonać prace by przedsięwzięcie służyło przez lata a co najważniejsze było wykonane zgodnie z Pańskimi wizjami i oczekiwaniami.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()