P.H.U. Krega

Buczkowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
P.H.U. Krega
P.H.U. Krega
Telefon:
519XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Drogi Kliencie!
Firma „Krega” z Buczkowic oferuje szereg usług z zakresu prac budowlanych obejmujących zarówno prace w postaci wykańczania wnętrz (gładzie, malowanie, parkiety, panele, adaptacja poddaszy), zawierające również kafelkowanie łazienek bądź większych powierzchni, jak i cięższych prac, m.in. z zakresu murowania, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Obszarem naszych działań jest także tworzenie elewacji jako  domena, w której szczególnie dobrze się czujemy. Każda z podanych usług ma u nas swoje portfolio, udostępnione do swobodnego wglądu Klienta.  Będąc w pełni mobilną firmą, obsługujemy Klientów indywidualnych z województwa śląskiego, skupiając się szczególnie na obszarze powiatu bielskiego i żywieckiego.
Jesteśmy firmą istniejącą od kilkunastu lat na rynku budowlanym, posiadającą solidne doświadczenie, zdobyte podczas prac zarówno w kraju, jak i za granicą. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego pierwszorzędne znaczenie ma dla nas wysoka jakość wykonywanych usług. Przykładamy dużą wagę do solidności i rzetelności wykonywanej pracy, starając się zwracać uwagę na szczegóły. Posiadając własny sprzęt najnowszej technologii jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie oszczędzając na czasie dzięki jego wykorzystaniu.  Celem poprawnego ustalenia oczekiwań Klienta które uznajemy za punkt wyjścia, poprzez czynny udział w szkoleniach rozwijamy niezwykle ważną umiejętność komunikacji. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć możliwość poznania właściwych technik pracy, dlatego czujemy się w pełni kompetentni, aby doradzać  Klientowi we wszelkich obszarach usług budowlanych. Współpracujemy z firmami branży budowlanej, aby w razie konieczności łączenia prac z innymi fachowcami będąc otwartymi na wspólne działania, zyskać najwyższy poziom wykonywanych usług. Gwarantujemy uczciwą, kompetentną obsługę świadczoną przez profesjonalnych techników budowlanych.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe: Remont, ekipy remontowe, firmy remontowe, usługi remontowe, usługi wykończeniowe, usługi wykończenia wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()