Ostry Dyżur Artystyczny ODART

Kołobrzeg

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ostry Dyżur Artystyczny ODART
Ostry Dyżur Artystyczny ODART
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasze studio muzyczne zajmuje się profesjonalną obróbką wokalu (intonacja, brzmienie, efekty).  Nagrywamy również wokal i zajmujemy się realizacją dźwięki, miksem i masteringiem. Tworzymy muzykę na podstawie wskazówek Klienta. Nie jest nam obca muzyka elektroniczna. Pracujemy jak w prawdziwej wytwórni muzycznej. Komponowanie muzyki jest dla nas ważnym elementem życia i naszą pasją. Prowadzimy też naukę śpiewu, nawet w formie online. Pomożemy napisać Ci piosenkę, jak i stworzyć muzykę od podstaw. Posiadamy sprzęt do nagrywania wokalu i potrzebne instrumenty. Realizujemy, nagrywamy, tworzymy bity oraz muzykę Hip Hop. Możemy stworzyć muzykę do filmów youtube.

Zapraszamy do współpracy z naszymi fotografami! Zdjęcia, wydruki, produkcje muzyczne i obróbka.
https://odart.pl/

W galerii można znaleźć: krajobraz, akt, portret, naturę, modę, zdjęcia z gatunku "mood", grafikę, przyrodę oraz wiele innych kategorii. Fotografie drukujemy na bardzo dobrych papierach i przy zastosowaniu tuszu Epson HDX, co pozwala cieszyć się obrazem przez długie lata. Ale to nie wszystko. Zdjęcie możemy nakleić na piankę, co daje nam możliwość bezpośredniego przyklejenia obrazu na ścianę lub stworzyć płótno. Wszystkie zamówienia są starannie pakowane.
Sesje fotograficzne.
Współpracujemy z Fotografami w całej Polsce w zakresie usług fotograficznych. Potrzebujesz Fotografa na event, do sesji, reportażu, sesji rodzinnej, a nawet ślubu? Przedstaw nam swoje plany. Nasi Fotografowie mają wieloletnie doświadczenie na polu fotograficznym.
Zajmujemy się również realizacją grafik, broszur, ulotek i przygotowaniem do druku oraz samym wydrukiem.

Słowa kluczowe: Muzyka elektroniczna, wokal, studio muzyczne, tworzenie muzyki, wytwórnia muzyczna, realizacja dźwięku, nagrywanie wokalu, drukarnia, wydruki, usługi fotograficzne, usługi graficzne
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Lanzarote Zapraszamy do współpracy z naszymi fotografami! Zdjęcia, wydruki, produkcje muzyczne i obróbka. https://odart.pl/
WWW (3)
Umiejętności
 • Obróbka cyfrowa, Photoshop

  Ekspert (10 lat)

 • Fotografia studyjna

  Ekspert (7 lat)

 • Fotografia plenerowa

  Ekspert (10 lat)

 • Video, filmy, klipy, montaż

  Zaawansowany (5 lat)

 • Produkcja muzyczna

  Ekspert (5 lat)

Doświadczenie
 • Fotoferia Club Stowarzyszenie Fotograficzne (styczeń 2010 - obecnie)

  Szef Klubu: Prowadzenie klubu fotograficznego i organizacja konkursów.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (13)