Z zamiłowania do drewna - Orliński WoodArt

Rawicz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Orliński WoodArt
Orliński WoodArt
Telefon:
667XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Orliński WoodArt - nietypowe rozwiązania dla Twojego domu. Zajmuję się tworzeniem w głównej mierze stołów, stolików i biurek, jednak jestem otwarty na realizację także innych projektów. Do każdego mebla przykładam się z należytą starannością - zależy mi na zadowoleniu klienta. Dobrze wykonany mebel jest moją najlepszą wizytówką.

Słowa kluczowe: Wyposażenie wnętrz, architektura wnętrz, meble na wymiar, projektowanie wnętrz, inteligentny dom
Realizacje
Zdjęcia i grafika (21)
 • Stół szlifowana stal Stół jadalniany wykonany z drewna dębowego został zabezpieczony ochronną warstwą lakieru. Do wykonania podstawy wykorzystaliśmy stal nierdzewną, szlifowaną. Szerokość: 250 Długość: 90 Wysokość: 78 Materiał: Dąb
 • Biurko dębowe Dębowe biurko z nieregularnymi brzegami dopasowanymi do linii drewna. Po środku zamontowano szufladę. Nogi stalowe, malowane proszkowo. Blat został wykonany w 100% z drewna litego o grubości 40 mm.
 • Stolik z orzecha włoskiego Stolik z orzecha włoskiego z błękitną szybą przebiegającą przez środek blatu, dopasowaną do krzywizny drewna. Nogi zostały wykonane ze stali nierdzewnej, szlifowanej. Stolik został wykonany w 100% z drewna litego o grubości 40mm.
 • Stół dębowy z blachą Stół wykonany z drewna dębowego z metalową blachą przebiegającą przez środek blatu. Blacha została zabezpieczona dodatkową warstwą ochronną, która chroni przed zarysowaniami. Grubość blatu 40 mm. Szerokość: 90 Długość: 140 Wysokość: 78 Materiał: Dąb/Metal
 • Salon fryzjerski Stół do salonu fryzjerskiego wykonany z drewna dębowego.
WWW (1)
Aktualności
 • Zapraszamy na nasz profil na Facebooku (marzec 2019)

  https://www.facebook.com/Orli%C5%84ski-WoodArt-1466257037034590/

 • Zapraszamy na nasz profil na Instagramie (marzec 2019)

  https://www.instagram.com/orlinskiwoodart/

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()