Z zamiłowania do drewna - Orliński WoodArt

Rawicz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Orliński WoodArt
Orliński WoodArt
Telefon:
667XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Orliński WoodArt - nietypowe rozwiązania dla Twojego domu. Zajmuję się tworzeniem w głównej mierze stołów, stolików i biurek, jednak jestem otwarty na realizację także innych projektów. Do każdego mebla przykładam się z należytą starannością - zależy mi na zadowoleniu klienta. Dobrze wykonany mebel jest moją najlepszą wizytówką.

Słowa kluczowe: Wyposażenie wnętrz, architektura wnętrz, meble na wymiar, projektowanie wnętrz, inteligentny dom
Realizacje
Zdjęcia i grafika (21)
 • Konsola z szufladami Dębowa konsola idealna do pokoju i przedpokoju. Pod blatem umieszczono w centralnej części dwie szuflady. Na dole zamontowano dodatkową półkę. Blat i półka zostały wykonane z drewna o grubości 40 mm. 100% litego drewna. Szerokość: 30 Długość: 110 Wysokość: 90 Materiał: Dąb
 • Stolik prosty Stolik kawowy z drewna dębowego z prostą, metalową podstawą w kolorze czarym. Stolik został wykonany w 100% z drewna litego o grubości 40mm. Szerokość: 60 Długość: 120 Wysokość: 45 Materiał: Dąb
 • Podwójny stolik kawowy Podwójny stolik kawowy z dębowym blatem i czarnym stelażem. Mniejszy stolik idealnie dopasowuje się do większego, a dodatkowo został on wzbogacony w półkę z blachy, która idealnie nadaje się jako miejsce dla podręcznych rzeczy. Stolik został wykonany w 100% z drewna litego o grubości 40mm.
 • Realizacja stołu dębowego Jedna z realizacji
 • Konsola z dębowym blatem Dębowa konsola mogąca posłużyć jako dekoracyjny stolik lub stolik barowy. Blat konsoli został zakonserwowany olejem, metalowy stelaż został pomalowany proszkowo.
WWW (1)
Aktualności
 • Zapraszamy na nasz profil na Facebooku (marzec 2019)

  https://www.facebook.com/Orli%C5%84ski-WoodArt-1466257037034590/

 • Zapraszamy na nasz profil na Instagramie (marzec 2019)

  https://www.instagram.com/orlinskiwoodart/

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()