Opdent Poradnia Stomatologiczna i Pracownia RTG

Lędziny

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
 Opdent Poradnia Stomatologiczna i Pracownia RTG
Opdent Poradnia Stomatologiczna i Pracownia RTG
Telefon:
322XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Opdent świadczy usługi stomatologiczne pacjentom w każdym wieku. Prowadzi dwie poradnie stomatologiczne zlokalizowane w miejscowości Bieruń przy ul. Wawelskiej oraz w Lędzinach przy ul. Hołdunowskiej 35a. Działalność funkcjonuje na rynku usług medycznych od 1997 roku stale rozwijając zdolności i poszerzając usługi. Zapewnia bezbolesne i skuteczne leczenie każdej dolegliwości zębów, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze materiały, sprzęt oraz metody leczenia.
Poradnia stomatologiczna proponuje szereg usług. Jedną z nich jest stomatologia zachowawcza zajmująca się leczeniem próchnicy i chorób miazgi zębów. Z zakresu stomatologii dziecięcej wykonuje lakierowanie i lakowanie zębów stałych, wypełnienia kolorowe w zębach mlecznych oraz glasjonomerowe mające działanie przeciwpróchnicowe. Z myślą o najmłodszych pacjentach wykonuje zabiegi lapisowania polegające na smarowaniu preparatem bakteriobójczym i mineralizującym.
Ponadto zajmuje się protetyką mającą na celu odtworzenie utraconych zębów, poprawę estetyki, jak i nieprawidłowości w ustawieniu oraz leczenie diastemy. Specjalizuje się w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Proponuje zabiegi fluoryzacyjne, scalingu i piaskowania, a także przeprowadza przeglądy stomatologiczne udzielając instruktażu prawidłowej higieny jamy ustnej. Wykonuje profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów z wykorzystaniem szyny indywidualnej.
Dodatkowo wykonuje zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii. Wykonuje korektę zmarszczek statycznych, rewitalizację, odmładzanie i nawilżanie skóry, a także konsultacje medycyny estetycznej.
Opdent przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Podczas przeprowadzania zabiegów stosuje znieczulenia stomatologiczne, dzięki czemu pacjenci nie są narażeni na niepotrzebny ból i związany z nim stres. Nowoczesny sprzęt i specjalistyczne metody zapewniają pełen profesjonalizm usług. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, analizując dokładnie każdy przypadek.

Słowa kluczowe: Chirurg stomatolog, dentysta, gabinet dentystyczny, gabinet stomatologiczny, implanty, korony, leczenie zębów, licówki, mosty, stomatolog, RTG, RTG zębów, RTG jamy ustnej, usuwanie kamienia, fluo
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()