ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA

(5)

Połaniec

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA
Telefon:
733XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

One Solution to interaktywna agencja reklamowa.
Prowadzimy działalność w zakresie reklamy i marketingu na terenie całej Polski.
Od wielu lat zajmujemy się programowaniem i  tworzeniem nowoczesnych, responsywnych stron www i  sklepów internetowych. Działamy w oparciu o autorskie, innowacyjne rozwiązania technologiczne i najlepsze narzędzia. Prowadzimy skuteczne kampanie mailingowe o szerokim zasięgu. W naszej ofercie znajdą Państwo również katalogowanie, administrowanie witrynami, tworzenie modułów PrestaShop czy wtyczek WordPress.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

Słowa kluczowe: IT, programowanie, marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe, pisanie tekstów, artykuły
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • wykonanie strony internetowej

  Witam. Panie Dariuszu, chętnie wykonamy dla Pana stronę, dobierzemy hosting oraz domenę PL w cenie projektu. Zainstalujemy wszystko na serwerze, utworzymy konta e-mail do korespondencji z klientami i poinstruujemy jak dodawać/edytować treść oraz zdjęcia. Proszę, jeśli nasza oferta będzie interesująca, o przesłanie szczegółów na temat firmy oraz tego co chciałby Pan mieć na stronie. Podaję kontakt: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Oczywiście wystawiamy F-VAT. Termin realizacji max do 7 dni roboczych. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  1400 zł
  za całość
 • Zlecę dodawania produktów do sklepu internetowego opartego na shoper

  Witam. Panie Marcinie, chętnie pomożemy przy dodawaniu produktów. Stawka 0.50 zł netto/sztukę - wystawiamy F-VAT. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  0,50 zł
  za sztuka
 • Szukam Copywritera branża medycyna holistyczna

  Witam. Chętnie podejmiemy się tworzenia treści. Na swoje usługi wystawiamy F-VAT. Posiadamy niezbędne doświadczenie. W razie zainteresowania, zapraszam do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie tekstów na stronę o tematyce poradnika online

  Witam. Panie Danielu, chętnie podejmiemy się pisania treści. Mamy doświadczenie w tworzeniu artykułów z różnej tematyki i na różne potrzeby (strony www,blogi, gazety, serwisy informacyjne itp). Na swoje usługi wystawiamy F-VAT. W razie zainteresowania naszą ofertą, proszę o kontakt: xsolution@one-solution.pl Podana kwota jest kwotą brutto za każde 1000 zzs. Przy większych zleceniach możliwa negocjacja ceny. Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Treści do motoryzacyjnego sklepu internetowego

  Witam. Chętnie podejmiemy się stworzenia opisów do sklepu. Mamy w kadrze osoby znające tę tematykę. Proponowana stawka to 12,50 zł brutto / 1000 zzs. Oczywiście wystawiamy F-VAT. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  12,50 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter potrzebny od zaraz. Teksty na bloga branża beauty.

  Witam. Pani Paulino, chętnie podejmiemy współpracę. Na swoje usługi wystawiamy F-VAT. Koszt jednego artykułu długości 3500 zzs to 50 zł brutto. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  50 zł
  za sztuka
 • Treści specjalistyczne - rynek finansowy / Copywriter

  Witam. Chętnie podejmiemy współpracę na tworzenie treści specjalistycznych z tematyki finansowej. W kadrze mamy osoby po studiach filologicznych, dzięki czemu nasze treści są zawsze wysokiej jakości. Zachęcamy do podjęcia próby i zlecenia napisania jednego artykułu na wybrany przez Państwa temat zgodnie z konkretnymi wytycznymi. Wówczas sprawdzą Państwo jakość naszych treści stricte na swoim zleceniu. Na swoje usługi wystawiamy F-VAT. Podana kwota, jest kwotą brutto za każde 1000 zzs. W razie zainteresowania naszą ofertą, pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Posty na forach i blogach-dietetyka baza wiedzy

  Witam. Chętnie podejmiemy współpracę. proszę o informację czy lista for będzie dostarczona od Państwa, czy mamy sami szukać i tworzyć konta? W ofercie podaję cenę za 1000 zzs (kwota brutto). W razie zainteresowania proszę o kontakt:✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Wystawiamy F-VAT. Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty o tematyce budowlanej - stała współpraca

  Witam. Pani Dominiko, chętnie podejmiemy się pisania treści. Mamy doświadczenie w tejże tematyce, a na swoje usługi wystawiamy F-VAT. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: xsolution@one-solution.pl Podana kwota jest kwotą brutto za każde 1000 zzs. Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Baza danych/email - BAZA SALONY SPA I ODNOWA BIOLOGICZNA. PKD 96.04.

  Witam. Panie Michale, możemy zebrać bazę maili zawierającą zarówno same adresy e-mail jak i adresy e-mail wraz z wytycznymi, które Pan podał. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: xsolution@one-solution.pl Wystawiamy F-VAT. Pozdrawiam. Monika M.

  100 zł
  za całość
 • Zlecę napisanie dwóch tekstów / artykułów

  Witam, Panie Tomaszu, chętnie podejmiemy się napisania artykułów. Czas realizacji do 24h. Wystawiamy F-VAT. Jeśli oferta nadal aktualna, proszę o wytyczne na maila xsolution@one-solution.pl Podana stawka, to kwota brutto za każde 1000 zzs. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Monika M.

  14 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie tekstów na bloga - kosmetologia, włosy, beauty

  Witam Panie Andrzeju. Pisaliśmy już treści z tej tematyki i chętnie podejmiemy się zlecenia. Do maksymalnie 48h miałby Pan treści gotowe. Na koniec zlecenia F-VAT. Podana kwota brutto za 1000 zzs. Wszystko sprawnie, rzetelnie i terminowo. W razie zainteresowania naszą ofertą, proszę o kontakt: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Możemy po kontakcie przesłać przykładowe treści naszej realizacji z podobnej tematyki. Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie artykułów na fan page o tematyce dziecięcej

  Witam. Chętnie podejmiemy się pisania treści o tematyce dziecięcej. Nasza propozycja to 15,00 zł brutto / 1000 zzs. Piszemy artykuły do gazet, na strony, blogi oraz opisy produktów - jednym słowem wszystko co da się ująć słowami, jesteśmy w stanie opisać. Na swoje usługi wystawiamy F-VAT. Rzetelne i profesjonalne podejście. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę mailing

  Witam. Posiadamy bazę firma z podziałem na województwa (jeśli taki mailing by Państwa interesował, proszę o kontakt wówczas wyliczymy dokładnie ilość rekordów w bazie). Mamy również bazę osób indywidualnych, niemniej jednak nie ma ona podziału na województwa. 500 000 rekordów (cała Polska). Podana w ofercie cena dotyczy wysyłki do tej właśnie bazy i jest kwotą brutto (wystawiamy F-VAT). W razie zainteresowania proszę o maila: xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  615 zł
  za całość
 • Teksty do e-sklepu i na bloga

  Witam. Chętnie podejmiemy się napisania treści zarówno na bloga jak i opisów produktów czy kategorii. Możemy również zająć się tłumaczeniem ich na j. angielski. Koszt artykułów w j. polskim to 15,00 zł brutto/1000 zzs - zsumujemy ilość znaków ze wszystkich opisów. J. angielski do uzgodnienia. Rozliczenie na podstawie F-VAT. Proszę o wytyczne na maila: xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie artykułów na bloga

  Witam. Cena za artykuł - 40 zł netto. Zamiast linka proponuję napisanie jednego artykułu próbnego według wytycznych. Nie wymagam zaliczek - rozliczenie na koniec miesiąca na podstawie F-VAT. Czas realizacji 5 artykułów do 2 dni roboczych. Tłumaczenie na angielski i niemiecki - cena do uzgodnienia po kontakcie. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu: xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  40 zł
  za sztuka
 • copywriter do tekstów o tematyce gastronomicznej/restauracyjnej

  Witam. Chętnie podejmiemy współpracę przy tworzeniu treści. W razie zainteresowania naszą ofertą proszę o kontakt: xsolution@one-solution.pl Wystawiamy F-VAT, a podana cena jest kwotą brutto. Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Artykuły o wnętrzach

  Witam. Chętnie podejmiemy współpracę przy tworzeniu treści w tym temacie. W razie zainteresowania naszą ofertą proszę o kontakt: xsolution@one-solution.pl Wystawiamy F-VAT, a podana cena jest kwotą brutto. Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Rozbudowanie opisu produktów - aranżacji wnętrz

  Witam. Panie Krzysztofie, jesteśmy zainteresowani wykonaniem zlecenia. Proszę o informację, czy mowa tutaj o tworzeniu opisów długości 400 zzs, czy chodzi o rozbudowanie dotychczasowych opisów o dodatkowe 400 zzs? Rozliczenie na podstawie F-VAT. Zapraszamy do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Prowadzenie bloga

  Witam. Panie Michale, jesteśmy zainteresowani pisaniem treści na bloga, możemy również zająć się ich regularną publikacją. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Wystawiamy F-VAT. Podana stawka to cena brutto.Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (5)

(5,00) | Otrzymane oceny: 5
2017.10.03
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

polecam , sprawnie , tanio i fachowo

2017.06.28
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
duża ilość propozycji:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
otwartość na zmiany klienta:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

polecam jak najbardziej

2017.04.27
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

I to się nazywa profesjonalizm! Wreszcie trafiłem na rzetelną firmę, która zrobiła wszystko tak jak chciałem, szybko, bez lania wody i przedłużania. Jestem bardzo zadowolony z efektu i na pewno będę polecał. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały kontakt i błyskawiczną realizację!

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Zajmuję się grafiką komputerową kilkanaście lat, pracowałem z wieloma programistami, ta firma bije wszystkich na głowę, poprawki wprowadzane niemal od ręki, to co potrzebuje, plus inwencja własna, terminowość, dobry kontakt, wszystko super. Będe do nich wracać i będę ich polecać innym. Dziękuję.