Office Plus

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Office Plus
Office Plus
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy firmą z ponad 18 letnim doświadczeniem w sektorze adaptacji i kompleksowego wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej. Dzięki skutecznej i ciężkiej pracy udało nam się zasłużyć na pozycję ogólnopolskiego lidera w swojej dziedzinie. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami i zaufaniem, którym obdarzyły nas duże korporacje oraz małe firmy.
Pracowaliśmy m.in. dla takich organizacji jak: Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Grupa ITI, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Nordea Bank, PKN Orlen, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Volvo czy BMW. Współpracowaliśmy również z Ambasadami: Kuwejtu, Włoch i Białorusi, a także wieloma innymi przedsiębiorstwami.
Jesteśmy również firmą wykonującą profesjonalne przeprowadzki klientów instytucjonalnych i specjalizujemy się w obsłudze dużych i małych biur.
Spośród innych firm wyróżnia nas również profesjonalny serwis, który nie tylko sprawnie i fachowo dostarcza zamówione meble, ale również zapewnia wsparcie po zakończeniu aranżacji wnętrz.
Jeżeli w Pani firmie nadszedł czas na zmiany,
Zapraszam do kontaktu

Słowa kluczowe: Regały biurowe, krzesła biurowe, meble biurowe na zamówienie, meble biurowe na wymiar, nowoczesne meble biurowe meble biurowe biurka, meble biurowe producent, ekskluzywne meble biurowe, meble biuro
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()