Klienci kupują oczami! - Obracamy360.pl

Zawiercie

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Obracamy360.pl
Obracamy360.pl
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

~ Obracamy360.pl - fotografia produktowa, zdjęcia packshotowe/produktowe, zdjęcia 360 stopni, zdjęcia obrotowe .GIF, sesje zdjęciowe produktów w zastosowaniu ~

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY USŁUG! Jeśli znajdziesz niższą - prześlij ją do nas, a my NA PEWNO JĄ PRZEBIJEMY.

GWARANCJA 24H TERMINU REALIZACJI USŁUGI! ... albo całą sesję wykonamy gratis!

Jako zespół profesjonalnych fotografów i grafików, współtworzymy studio fotografii produktowej - Obracamy360.pl. Dysponujemy profesjonalnym, 2 piętrowym studiem fotograficznym. Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24h/dobę, gwarantując tym samym wykonanie każdej usługi w ciągu 24h od momentu dostarczenia produktów.

Dzięki unikalnej technologii i najnowszemu sprzętowi fotograficznemu, jesteśmy w stanie wykonywać zdjęcia produktowe, zdjęcia 360 stopni i zdjęcia produktów w zastosowaniu, dla praktycznie każdego przedmiotu, gwarantując przy tym absolutnie najniższą cenę na rynku!... a jeśli znajdziesz niższą - my ją przebijemy!

WYKONUJEMY: Najtańsze, najszybsze i perfekcyjne
a) zdjęcia produktowe - packshoty
b) zdjęcia 360 stopni
c) zdjęcia obrotowe .gif
d) sesje zdjęciowe produktów w zastosowaniu
Idealne do: - sklepów internetowych, - wszystkich portali aukcyjnych (Allegro, Ebay i inne), - Social Media (Facebook, Instagram, Twitter i inne), - stron www, - ofert mailowych, - katalogów drukowanych, - ulotek, - bannerów, - grafik wirtualnych i do zadruku.

*** więcej szczegółów na w w w . o b r a c a m y 3 6 0 . p l *** !!! W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 792 404 929 lub mailowego: biuro@obracamy360.pl

~ zespół Obracamy360.pl ~ ludzie pozytywnie obróceni

Słowa kluczowe: Fotografia reklamowa, zdjęcia produktów, fotografia dla firm, studio fotografii reklamowej, fotografia produktowa, packshoty, zdjęcia produktów, zdjęcia na białym tle, zdjęcia 360 stopni, fotog
Realizacje
Zdjęcia i grafika (16)
Video i animacje (3)
Aktualności
 • Jedyni z gwarancją 24h terminu realizacji usługi (maj 2017)

  Jako jedyne studio fotografii produktowej, zaczęliśmy oferować GWARANCJĘ 24h terminu realizacji usługi! Pozwala nam na to 3 zmianowa praca, perfekcyjne opanowanie technik fotografii bezcieniowej i obrotowej, doskonały sprzęt, 2 piętrowe studio, doświadczenie i... ludzie, którzy są prawdziwymi pasjonatami i profesjonalistami!

 • Przebijamy CENY każdej oferty konkurencji (lipiec 2017)

  Rośniemy w siłę. Siła oznacza możliwości. Możliwości oznaczają wymierne KORZYŚCI DLA CIEBIE. Od teraz, tworzymy oferty z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY! Oznacz to, że jeśli otrzymasz od konkurencji atrakcyjniejszą ofertę (co jest bardzo mało prawdopodobne) to my NA PEWNO ją przebijemy i zaoferujemy jeszcze niższe ceny! Na pewno...

 • Wyniki badań klientów SKLEPÓW INTERNETOWYCH (lipiec 2017)

  Czy wiesz, że? "Aż 47% internautów decyduje się na zakup w tym sklepie internetowym, który ma lepsze zdjęcia produktów." (Źródło: raport "E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska")

  Czy wiesz, że? "Aż 91% internautów chce oglądać produkt w widoku 360o" ( Źródło: Badania firmy Adobe "What Shoppers Want?")

  Czy wiesz, że? "Ludzie zapamiętują 80% tego co widzą, 20% tego co czytają i tylko 10% tego co usłyszą." (Źródło: P.M. Lester, Synactic Theory of Visual Communication)

 • Rekomendacja firmy "Magazyn-zdrowia.pl" dot. współpracy z nami (lipiec 2017)

  Polecam. Zdjęcia i współpraca zarówno przed jak i po wykonaniu zlecenia fachowa. Ceny świetne w porównaniu do konkurencji.

 • Rekomendacja firmy "Yeti&Sons" dot. współpracy z nami (czerwiec 2017)

  Profesjonalna firma oraz miła współpraca. Zarówno zdjęcia 360 jak i packshotowe wykonane bardo dobrze i szybko. Zdjęcia sesyjne produktów zostały poprawione według naszych preferencji bez dodatkowych kosztów. Doskonały kontakt na każdym etapie realizacji zlecenia. Polecam wszystkim.

 • Rekomendacja firmy "DuoMen obuwie" dot. współpracy z nami (maj 2017)

  Są niesamowici. Pracują tez w nocy, w weekendy, zapewniając ZAWSZE 24h termin realizacji! Nie wierzyliśmy ze zrobią dla nas zdjęcia obrotowe 110 par butów w ciągu 16h. Buty przywieźliśmy o g. 19:00, a nazajutrz o g. 11:00 (była to w dodatku niedziela) otrzymaliśmy wszystkie zdjęcia obrotowe i telefon "buty są do odbioru". To się nazywa sumienność i dotrzymywanie obietnic... a same zdjęcia? Żyleta - po prostu nic dodać, nic ująć! Wracamy z kolejna kolekcja NA PEWNO! Pozdrawiamy cała ekipę

 • Rekomendacja firmy "Paczuszkamaluszka.pl" dot. współpracy z nami (maj 2017)

  Super firma i super współpraca! Zdjęcia packshotowe naszych produktów - ciuszków i akcesoriów dla maluszków - zrobili bardzo szybko i dokładnie w takiej formie jakiej chcieliśmy! Ponadto, nietypowe zdjęcia, będące zestawieniem graficznym innych zdjęć packshotowych w formie kolaży, grafik, wymyślnych kompozycji - również nie stanowiły dla nich problemu. Do tego wszystkiego doskonały kontakt na każdym etapie realizacji zlecenia i przesyłanie na bieżąco gotowych zdjęć, dało nam poczucie spokoju i panowania nad sytuacją. Bardzo dziękujemy i na pewno jeszcze wrócimy! Polecamy wszystkim!!!

 • Rekomendacja firmy "ECM Poland" dot. współpracy z nami (kwiecień 2017)

  Polecamy usługi obracamy360.pl. Są rzetelni, szybcy, a przede wszystkim nastawieni na zadowolenie klienta. Przed przystąpieniem do realizacji usługi zdjęć obrotowych, kilkukrotnie dopracowywali szczegóły prezentacji wzrocowej, by sprostać naszym wymaganiom. Kontaktowali się z nami na każdym etapie, w celu omówienia szczegółów. Efekt końcowy jest naprawdę, bardzo zadowalający. Termin, bardzo szybkiej, bo 24 godzinnej realizacji - dotrzymany. Ogromny pozytyw, nasza ocena 5/5!!!

 • Rekomendacja firmy "ACORD OBUWIE" dot. współpracy z nami (luty 2017)

  W pełni polecamy usługi fotografii produktowej firmy obracamy360.pl. Na szczególne uznanie zasługuje profesjonalizm (wszystko przebiegło tak, jak się umawialiśmy), perfekcjonizm (zdjęcia - a było ich prawie 800 sztuk - były wykonane z troską o najmniejszy detal) oraz szybkość działania (sesja fotograficzna dla ok. 400 produktów zajęła im tylko 3 dni). Ponadto, doskonały kontakt na każdym etapie realizacji usługi i pełna elastyczność! Bardzo dziękujemy za współpracę i z pewnością skorzystamy z usług tej firmy w przyszłości.

 • Rekomendacja firmy "luzbest.pl" dot. współpracy z nami (styczeń 2017)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z długoletniej współpracy z zespołem obracamy360.pl. Ich zdjęcia packshotowe i prezentacje obrotowe są naprawdę doskonałej jakości. Zdjęcia sesyjne i produktów w zastosowaniu są idealne - precyzyjnie trafiają w nasze gusta i charakterystykę oferty. Bezbłędnie rozumieją nasze potrzeby i przede wszystkim są PERFEKCJONISTAMI - a to bardzo ważne w tego typu usługach. Przy nowej kolekcji dosłownie zasypujemy ich nowymi produktami, a oni zawsze na czas wywiązują się z każdego zlecenia. Po prostu nic dodać nic ująć! Życzylibyśmy sobie tylko takich partnerów na naszej biznesowej drodze! Wielkie brawa dla ekpiy obracamy360.pl!

Warunki współpracy
 • DLACZEGO MY?

  Specjalizujemy się w zdjęciach produktowych na potrzeby sklepu internetowego. Z uwagi na 3 zmianową pracą naszego studia oraz wąską specjalizację - gwarantujemy 24 godzinny termin praktycznie każdego branżowego zlecenia, licząc od godziny otrzymania produktów przez nas (np. od kuriera). Pracujemy również w weekendy, więc 24 godzinny termin, zapewniamy również w weekendy.

  Retusz, wycięcie tła, ustawienia kontrastu, nasycenia barw, wykadrowanie produktu i mnóstwo dodatkowych czynności, za które płacisz u konkurencji - są u nas GRATIS.

  Zapewniamy najniższe ceny zdjęć packshotowych i obrotowych. Jeśli znajdziesz tańszą ofertę (co jest bardzo mało prawdopodobne) - to proszę przesłać ją do nas, a my przygotujemy atrakcyjniejszą!


  JAK WSPÓŁPRACUJEMY:

  Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta, dlatego współpraca z nami przebiega następująco. Otrzymujemy produkty. Robimy sesję próbną z użyciem tych produktów (możliwie najbardziej zróżnicowanych). Opracowujemy wzorzec dla każdego typu produktu. Klient, zgłasza uwagi do wzorca, my je poprawiamy i tak, aż do uzyskania zadowalającego dla Klienta efektu. Gdy już mamy zaakcpetowane przez Klienta zdjęcia wzorcowe, robimy sesję zdjęciową wszystkich produktów. Wtedy, wzorujemy się na opracowanych zdjęciach zapewniając powtarzalność kadrów/ułożenia/naświetlenia zdjęcia w przypadku każdej jednej sesji - również tych w przyszłości.

  Następnie zdjęcia eksportujemy do programu graficznego, poddajemy je pełnej obróbce GRATIS (reutsz, kontrast, nasycenie itp), żeby były idealne. Gotowe zdjęcia (z reguły w kilku rozmiarach - SIEĆ/DO DRUKU/DO MAILA) udostępniamy na Dysku Google, z którego można je ściągać z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu.


  TRANSPORT

  Jeśli chodzi o transport - dostarczenie produktów do nas, to są 3 opcje:

  1. Dostawa Państwa kurierem, do nas na adres: obracamy360.pl, ul. Powstańców Ślaskich 5A, 42-400 Zawiercie

  2. Dostawa naszym kurierem - wysyłamy etykietę, którą przyklejacie Państwo na paczkę/paczki. Koszt paczki do 15 kg, naszym kurierem InPost, to 15 zł brutto

  3. Dostawa osobista - zawsze zapraszamy Państwa do naszego studia.  W przypadku pytań, zadzwoń do nas: tel. 792 404 929 lub napisz: biuro@obracamy360.pl

  ~ obracamy360.pl - ludzie pozytywnie obróceni ~

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()