NOWA FORMA

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
NOWA FORMA
NOWA FORMA
Telefon:
509XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projektowanie wnętrz - aranżacja mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej.
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i realizujemy kompleksowe usługi architektoniczne. Prowadzimy działalność na terenie woj. małopolskiego.

Nasza oferta obejmuje:

wszechstronne aranżowanie wnętrz mieszkalnych: mieszkań, domów, rezydencji, kuchni, łazienek, przestrzeni jadalnych, dziennych, sypialnych, pokoi dziecięcych, siłowni, basenów, sauny

urządzanie wnętrz i przestrzeni publicznych i komercyjnych: sklepów, salonów sprzedaży, biur, centrów rekreacyjnych, sal konferencyjnych

nadzorujemy wykonanie wszystkich naszych projektów
kompleksowa obsługa z zakresu architektury wnętrz: wykonanie pełnej dokumentacji; przygotowanie wszystkich wymaganych przez Prawo Budowlane pozwoleń i uzgodnień; przestrzenie komercyjne wyposażamy we wszystkie wymagane opinie rzeczoznawców i specjalistów (ds. BHP, ds. higieniczno-sanitarnych, ds. PPOŻ)

projekty branżowe wykonujemy na specjalne życzenie i według szczegółowych ustaleń dostarczonych przez inwestora

Nasze projekty wnętrz np. mieszkań i biur cechuje niepowtarzalny styl i dopasowanie do gustu oraz potrzeb klienta. Współpracując z biurem architektonicznym NowaFORMA macie Państwo gwarancję, że otrzymany projekt będzie spełniał Wasze oczekiwania i przyczyni się do sukcesów w życiu i biznesie.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()