Twoje miejsce w sieci - Now-IT

Dębica

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Now-IT
Now-IT
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, złożonym z osób, które połączyła pasja i zamiłowanie do swojego zawodu. Specjalizujemy się w planowaniu, projektowaniu i budowaniu nowoczesnych witryn internetowych oraz aplikacji interaktywnych.

Posiadamy wiedzę i profesjonalizm, dzięki któremu szybko i skutecznie tworzymy strony internetowe. Zaawansowane technologie, z których korzystamy sprawiają, że strony internetowe są jasne i proste w obsłudze, mają czytelny przekaz i nawigację. Oferujemy tworzenie stron internetowych, które jest połączeniem: grafiki, elementów interaktywnych oraz tekstu. Projektujemy witryny według najwyższych standardów, UI oraz UX nie jest nam obce.

Pomożemy Ci zadbać o to, aby użytkownicy Internetu odnaleźli Twoją stronę internetową. Zajmujemy się działaniami, które poprawią Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron internetowych to zdecydowanie nasza mocna strona. Jeśli dopiero startujesz ze swoją stroną internetową wyniesiemy Cię na szczyt. Treść, grafikę oraz kod zoptymalizujemy pod określonym kątem.

Zapraszamy do współpracy,
zespół NOW-IT

Słowa kluczowe: Tworzenie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, budowanie sklepów internetowych, platformy sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()