Płuca Twojego domu - Nefelit

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Nefelit
Nefelit
Telefon:
503XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonujemy pełen zakres usług ogrodniczych od pomysłu do realizacji. W naszym zespole pracują sami profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem z dziedziny ogrodnictwa. Realizujemy własne projekty lub pomysły klienta, wszystko po to by w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania. Prace wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie dogodnym dla klienta.

Słowa kluczowe: Ogród; ogrody; warszawa; białołęka; trawa; trawnik; ziemia; z rolki; nefelit; projektowanie; rośliny; nawierzchnia; oczko; oczka wodne; nawadnianie; system automatycznego nawadniania; pielęgnacj
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
  • oczka wodne Tworzone są indywidualnie dla każdego klienta urozmaicone strumieniami, kaskadami, a także wszelkiego rodzaju fontannami.
  • nawierzchnie Wykonujemy ścieżki dojazdowe oraz obrzeża w taki sposób aby wszystko tworzyło spójną kompozycję z dalszą częścią ogrodu; używamy kostki granitowej, betonowej jak również wszelkiego rodzaju kamienie.
  • trawnik Jest podstawą każdego ogrodu, małego jak i dużego. W swojej ofercie mamy trawniki siane, a także trawniki z rolki. Nasiona traw wybieramy indywidualnie w zależności od gleby na której będzie rósł, wilgotności i ilości godzin słońca w ciągu doby.
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()