Natura w prezencie - Natura u Anny

Góra Kalwaria

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Natura u Anny
Natura u Anny
Telefon:
661XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Natura u Anny·Niedziela, 18 marca 2018
Jesteśmy rodzinną manufakturą w której z zaangażowaniem serc wykonujemy ręcznie robione kosmetyki. W naszej mydlarni specjalizujemy się w mydełkach  glicerynowych oraz olejowych. Misją naszej firmy jest tworzenie produktów, które będą kolorowym i pięknym elementem w trakcie codziennej pielęgnacji ciała, jak również tworzymy kolorowe, pachnące i różnorodne zestawy okolicznościowe, które znajdują coraz szersze grono zadowolonych klientów chcących podarować niebanalny i całkowicie spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby.  W ofercie posiadamy mydełka glicerynowe na których możemy umieścić dowolną dedykację, zdjęcie, tekst itp. Mydełka są w różnych kolorach, zapachach i w baaardzo dużej gamie wzorów do wyboru. Tworzymy kosze prezentowe oraz zestawy okolicznościowe połączone z wykonywanymi przez nas ręcznie wyrobami decoupage. Wśród naszych klientów znajdują się także salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej oraz wiele firm, które posiadają ugruntowaną renomę na rynku. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i duma.
Myślą przewodnią naszej firmy jest chęć stworzenia magicznego miejsca pełnego koloru i zapachu. Miejsca w którym każdy będzie mógł stworzyć produkt na miarę swojej wyobraźni. Chcemy towarzyszyć i być współtwórcą produktów “szytych na miarę”, które sprawiają radość i uśmiech na twarzach obdarowanych osób. Na naszych mydełkach możemy umieścić dowolnie wymyśloną przez Was grafikę, zdjęcie, tekst, podziękowanie, logo itp.
Jeśli szukasz nietuzinkowego, pięknego, kolorowego, pachnącego i całkowicie spersonalizowanego prezentu dla siebie lub bliskiej Tobie osobie. Jeśli szukasz podziękowań dla gości z okazji Twojego Ślubu, Chrztu Twojego maleństwa, I Komunii Świętej Dziecka, Urodzin Mamy, Taty, z okazji Walentynek, Rocznicy. Pragniesz podarować praktyczny i piękny prezent ukochanej Cioci, Teściowej, Babci to WITAMY SERDECZNIE ! i spieszymy z zapytaniem “Jak możemy Tobie pomóc?” :)
Dla nas każdy Wasz pomysł jest inspirującym wyzwaniem do którego spieszymy z ogromnym zapałem i radością :) Dziękujemy za odwiedzenie naszego fanpage :)
Zapraszamy :) Rozgość się w naszym świecie :)
www.naturauanny.pl
email: naturauanny@gmail.com
tel.kont: 661-831-472, 505-803-528

Słowa kluczowe: Zaproszenia ślubne ręcznie robione, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, gotowe zaproszenia ślubne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()