Natalia Dąbrowska

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Natalia Dąbrowska
Natalia Dąbrowska
Telefon:
694XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasz Doradca - Twoje Biuro Rachunkowe posiada ubezpieczenie OC w związku z czym ponosimy pełną odpowiedzialność za poprawność prowadzenia Państwa ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych oraz spraw kadrowo-płacowych. Działamy zgodnie z etyką zawodową, co daje Państwu pewność zachowania przez nas całkowitej tajemnicy informacji.  

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę wykonujemy dla Państwa czynności zarówno w zakresie księgowości, jak i w obszarze kadrowo-płacowym. Udzielamy również pomocy przy zakładaniu i prowadzeniu firmy, a także w kwestii pomocy księgowej i kadrowej.  

Misją biura jest zapewnienie Klientom obsługi na najwyższym poziomie, gdyż uważamy, że każda firma zasługuje na równe traktowanie bez względu na wielkość i formę prowadzonej działalności.

W związku z tym Klientom oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe dążenie do doskonalenia własnych umiejętności. Zadowolenie Klientów jest dla nas największą satysfakcją.

Słowa kluczowe: Księgowość, biuro rachunkowe, wniosek o zwrot VAT, PIT, VZM, pełna księgowość, książka przychodów i rochodów, urposzczona rachunkowość, rozliczenia kadrowe, rozliczenia płacowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()