Nadia Programistka

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Nadia Programistka
Nadia Programistka
Telefon:
533XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Programistka z powołania, autorka darmowego polskiego oprogramowania. Programuję w C/C++, Object Pascalu, Delphi. Potrafię wykonywać strony w technologii PHP oraz MySQL. Dysponuję możliwością wykonania prostych grafik m.in. w oprogramowaniu GIMP, jeżeli klient ich nie posiada. Potrafię dokładnie przycinać szablony graficzne. Dobrze posługuję się HTML, CSS oraz JavaScript i JQuery. Przed rozpoczęciem pracy zawsze badam potrzeby klienta i ustalam szczegóły pracy do wykonania. Zapraszam do kontaktu mailowego w celu ustalania szczegółów.
Delphi - tylko u klienta na miejscu (komercyjne oprogramowanie i komponenty).

Słowa kluczowe: Programiści c++, programiści c, programowanie na zamówienie c++, pisanie programów c++, HTML5, HTML5.1, CSS3, RWD, JavaScript (JS), PHP, MySQL, SQL, alikacje i strony HTTP (Web)
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
 • Uwagi dotyczące portfolio oraz realizacji. Powyższą ceną proszę się nie sugerować - nie da się wybrać 0 lub "nie dotyczy". ██████████ Poniżej (bo już hejty mailowo zbieram): 100 lat oznacza tylko tyle, że nie da się tu zostawić pustego pola ani wybrać wartości ujemnej. Podanie 3 lata i kilku rzeczy razem mogłoby wprowadzać w błąd, że 3 w sumie... Myślałam, ze każdy się domyśli wpisując 100, widać nie :-( Nie mam 700 lat doświadczenia w informatyce jak jedna z firm (do znalezienia w Google). ██████████ TL;DR: Pisząc do mnie BEZ pośrednictwa zielonej koperty na oferii - wpisz słowo Unobtainium (bezkontekstowo) - filtr antyspamowy. Bez tego nie dostanę Państwa maila.
Warunki współpracy
 • Qt (w tym QML, Widgety), Excel, VBA, MySQL, HTML5, CSS3, RWD, WCAG 2.0, JS, PHP, C++, C, Programowanie mikrokontrolerów (embedded C), Delphi, CorelDRAW, Inkscape.

  ★★★ Kto wykonuje Państwa zlecenie ★★★
  Państwa zlecenie wykonuje programistka, autorka polskiego oprogramowania - OSOBIŚCIE. Nie prowadzę firmy, wystawiam rachunki, nie wystawiam faktur VAT.
  Kontakt: Nadia-programistka *malpa* wp.pl (inny e-mail przewidziany jest dla osób, które zleciły jakikolwiek projekt - te osoby proszę o kontakt bezpośrednio na przekazany e-mail).

  ★★★ Sposób zawiązania umowy ★★★
  Osoba fizyczna: umowa sporządzana jest mailowo lub pisemnie. Dane w umowie muszą być zgodne z danymi podanymi w przelewie zaliczki. W przypadku niezgodności imienia i nazwiska - kwota zwracana jest z pomniejszeniem 3.40zł na przelew zwrotny.

  Osoby prawne: wymagane podpisanie umowy o dzieło, zlecenie lub pracę zdalną w Warszawie (mam gotowe wzory umów o dzieło i zlecenie). Wymagam by osoba reprezentująca wpisana była do CEiDG lub KRS (prokurent z odpowiednimi uprawnieniami, członek zarządu).

  Bez zaksięgowanej zaliczki nie rozpoczynam pracy. Możliwość opłacania z góry ilości godzin, w tym umowa to umożliwiająca.

  ★★★ Sposoby kontaktu ★★★
  Kontakt telefoniczny przed rozpoczęciem współpracy - pierwszym przelewem: tylko odbieram - nie oddzwaniam na sygnały, nie odpowiadam na SMSy.

  Kontakt po rozpoczęciu zlecenia: oddzwaniam, gdy sytuacja tego wymaga (gdy nie mogłam odebrać) tylko na numery rozpoczynające się od +48 (z zagranicznych tylko odbieram).

  Mailowo: odpisuję podczas sesji sprawdzania poczty. Ilościowo - bez ograniczeń, za wyjątkiem wykrycia maili grupowych - na te zazwyczaj nie odpisuję. Przy kontakcie proszę o wskazanie zlecenia, o które Państwo pytają w celu uniknięcia nieporozumień (bez numeru - zakładam że chodzi o zlecenie którego nie widać na oferii).

  ★★★ Wyceny ★★★
  Cena, którą podaję dotyczy tylko tego co napisano w najprostszym możliwym wykonaniu. Im więcej szczegółów podasz tym cena będzie dokładniejsza i odpowiadająca realiom. Np. w przypadku stron ważne jest czy masz już grafikę - gdy o tym nie piszesz, zakładam, że ją masz i zamawiasz wykonanie strony z grafiką i logo, które posiadasz.

  W razie chęci podpisania umowy - preferuję e-mail podsumowujący wszystkie ustalenia przed rozpoczęciem pracy.

  ★★★ Płatność podatków ★★★
  Jeżeli w stopkach maili lub umowie nie padnie określenie wskazujące na prowadzoną działalność gospodarczą przez Zamawiającego - zakładam, że Zamawiający nie prowadzi działalności gospodarczej - umowa będzie na osobę fizyczną. Aby wskazać, na prowadzoną działalność gospodarczą, proszę wskazać jej nazwę oraz REGON, NIP lub KRS (każdy przedsiębiorca ma przynajmniej jedno z listy).

  Osoby prywatne: oferuję tylko umowę o dzieło, by odciążyć zleceniodawcę z opłacania zaliczek PIT-11 i całej papierologii, którą biorę na siebie. Zlecasz, opłacasz zaliczkę, odbierasz i płacisz wykonane dzieło, zgłaszasz ewentualne błędy. Nie chodzisz po urzędach.

Zakres działania
 • Korepetytorzy i nauczyciele chemii

  Chemia korepetycje, korepetycje z chemii, korepetycje chemia, matura z chemii, kursy maturalne chemia

 • Korepetytorzy i nauczyciele fizyki

  Korepetycje z fizyki, matura z fizyki, korepetycje fizyka, kursy maturalne fizyka, fizyka korepetycje

 • Korepetytorzy i nauczyciele informatyki

  Informatyka korepetycje, kursy maturalne informatyka, korepetycje informatyka, matura z informatyki, korepetycje z informatyki

 • Korepetytorzy i nauczyciele matematyki

  Kursy maturalne matematyka, matematyka korepetycje, korepetycje z matematyki, matura z matematyki, korepetycje matematyka

 • Pozycjonerzy SEO, pozycjonowanie stron

  Agencje seo, pozycjonowanie stron www, promocja w sieci, optymalizacja stron internetowych, firmy seo, pozycjonowanie, pozycjonowanie stron internetowych, agencja interaktywna, seo

 • Webmasterzy - serwisy i portale

  Tworzenie portali internetowych, portale internetowe, tworzenie serwisów internetowych, serwisy internetowe, tworzenie serwisów www

 • Webmasterzy - sklepy internetowe

  Platformy sklepów internetowych, budowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych

 • Webmasterzy - proste strony WWW

  Tworzenie stron www, strony www, tworzenie stron internetowych, tworzenie serwisów www, strony internetowe

 • Informatycy - instalacja oprogramowania

  Instalacja windows, instalacja systemów operacyjnych, instalacja linux, instalacja systemów na komputerach, instalacja ubuntu, instalacja programów, , instalacja oprogramowania komputerowego, instalacja oprogramowania, instalacja programu

 • Programiści

  Programowanie, usługi programistyczne, , programiści, specjaliści programowanie, programista

 • Programiści PHP

  Pisanie programów php, programista php, programiści php, programowanie na zamówienie php, programowanie php

 • Programiści C,C++, C#

  Programiści c#, pisanie programów c++, programowanie na zamówienie c++, programiści c++, programiści c

 • Programiści Delphi, Pascal

  Pisanie programów delphi pascal, programowanie delphi pascal, programowanie na zamówienie delphi pascal, programiści delphi pascal, programista delphi pascal

 • Programiści (X)HTML, CSS

  Programowanie html, kodowanie html, programowanie html5, programowanie na zamówienie html, pisanie programów html, programista html, programiści html

 • Programiści Javascript

  Skrypty javascript, programowanie javascript, programista javascript, skrypty jquery, programiści javascript, , programowanie na zamówienie javascript, skrypty ajax, pisanie programów javascript

 • Programiści VB, VBA

  Programiści vba, pisanie programów vba, programowanie na zamówienie vba, programowanie vba, programiści vb

 • Specjalistyczne usługi IT

  Kasowanie danych, odzyskiwanie danych, odzyskiwanie danych z telefonu, informatyka usługi specjalistyczne, systemy erp, specjalistyczne usługi informatyczne,

 • Programiści CAD/CAM/CAE

  Rysowanie cad, projektowanie cad, modelowanie cad, projektowanie cam, projektowanie cae

 • Webdesignerzy

  Projekt strony www, grafika dla stron www, animacja flash, projektowanie stron, projekty graficzne, webdesign, strony flash, grafika dla stron internetowych,

 • Graficy - grafika rastrowa

  Graficy komputerowi, grafika rastrowa, grafik, grafik komputerowy, grafika komputerowa, obrazy grafika

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Seriws do zarządzania danymi

  Proszę o opis szczegółów tego projektu na adres e-mail: nadia-programistka@wp.pl wraz z numerem referencyjnym: 3545073. Proszę opisać dla kogo są widoczne te dane (zgodnie z UoODO, a tym bardziej nadchodzącym GDPR nie możemy ich wystawiać publicznie na widok innych osób. Potwierdzam możliwość wykonania aplikacji WWW RWD (tablet, smartfon). Dla telefonów (innych niż z systemem Android) proszę podać nazwy wspieranych przeglądarek.

  Do negocjacji
 • Skrypt wykonujący okreslone zadania

  Wyczuwam FAIL ;-)

  Do negocjacji
 • Zmiana protokołu Modbus RTU

  Mam doświadczenie w implementacji protokołów MODBUS, CANBUS, dlms, PN-EN 62056-21, wielu z rodziny IEC oraz IEEE. Proszę o pełną specyfikację co jest do zmienienia. Mile widziany dostęp do kodu źródłowego. Wycenę podam po zobaczeniu pełnego opisu zmian do wykonania i stanu kodu źródłowego. numer referencyjny: [3542109]. nadia-programistka@wp.pl. Czy trzeba dostosować do pełnej obsługi standardu, by nie było problemów ze sprzętowymi przełącznikami MODBUS?

  Do negocjacji
 • Zlece program w delphi do generowania plikow i druku

  Panie Majkel Dudek, życzę powodzenia w budżecie 50 zł BRUTTO ZA CAŁOŚĆ. Zna Pan pojęcie "podatki" oraz pojęcie "przetestowana aplikacja"? To miska ryżu. Może jeszcze za darmo???

  50 zł
  za całość
 • cenniki do przetworzenia z formatu na format

  Proszę o szczegóły na maila nadia-programistka@wp.pl [numer referencyjny: 3542229] Proszę opisać etapy konwersji i skąd brane są plany taryfowe jeżeli zależy Panu na uzyskaniu końcowej, którą napiszemy w umowie. Zmiana warunków (rozszerzenie zlecenia) wymaga renegocjacji ceny.

  Do negocjacji
 • boot zbierający ogłoszenia

  Proszę o podanie wszystkich portali ogłoszeniowych. Każdy z nich ma unikalny algorytm zabezpieczający zbieraniu maili i numerów telefonów przez pająki (boty). To jedno z głównych kryteriów - ocena jakie jest to zabezpieczenie i ile zejdzie z pisaniem algorytmu je łamiącego. Czy bot też ma pisać ogłoszenia? "Wykrywanie co jest treścią ogłoszenia a co reklamą;" - podobnie jak wyżej - potrzebna jest pełna lista adresów. Kontakt: nadia-programistka [malpa] wp.pl. Numer referencyjny: 3538357

  Do negocjacji
 • Zlecę przetłumaczenie sklepu internetowego na angielski i niemiecki

  Proszę o następujące informacje celem wyceny: a) czy Pani sklep posiada obsługę wielu języków i brakuje tylko tłumaczeń? b) czy do tłumaczenia są też teksty zawarte na grafice - jeżeli tak proszę ją dostarczyć wraz z formatem oryginalnego pliku c) jaki jest kontekst tłumaczenia (dziedzina, rodzaj sklepu)? d) ile słów łącznie w języku polskim zawiera opis 600 produktów? (celem określenia nakładu pracy - bez tej informacji tylko wycena godzinowa) e) czy udostępnia Pani login i hasło konta z odpowiednimi uprawnieniami celem wdrożenia tłumaczenia? f) jaki jest adres strony? Posiadam możliwość przetłumaczenia na oba języki - NIE TŁUMACZĘ GOOGLE TRANSLATOREM, lecz ręcznie ze znajomością słów i gramatyki (na język niemiecki przetłumaczy native speaker). ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ Kontakt: nadia-programistka@wp.pl. Numer referencyjny: 3539201.

  Do negocjacji
 • strona internetowa z geokodowanymi zdjęciami

  Dżejsonami też można rzucać. Skoro rzekomy informatyk to wszystko powiedział to niech to zrobi, najlepiej też za cenę, którą pewnie zasugerował ;-) Ma Pan świadomość, że sklep androida/google jest płatny? Pewnie jeszcze utrzymanie jej tam przez 5 lat w cenie?

  10 zł
  za całość
 • wykonanie bazy danych w postgresql "fikcyjnej biblioteki"

  Proszę o specyfikację co ta baza danych ma umożliwiać? Projekt zaliczeniowy? Kontakt: nadia-programistka@wp.pl, numer referencyjny: "1764066"

  Do negocjacji
 • Przechwytywanie obrazu z komputera

  Za tą cenę nie pójdzie (60zł brutto za całość za taką aplikację to miska ryżu), ale potwierdzam, że jestem w stanie wykonać taką aplikację. Ceny nie podaję, bo nie podano, co mają zawierać raporty i wielu innych szczegółów pewnie istotnych dla Pana. Biegle posługuję się C++, znam biegle protokoły komunikacyjne w tym wiele z kategorii IEEE i IEC, umiejętność pisania hooków, w tym ukrywania aplikacji (nawet typu rootkit, stealth), biegła znajomość WinAPI. Jednak do współpracy potrzebny jest odpowiedni budżet. W razie zainteresowania i posiadania odpowiedniego budżetu adekwatnego do ilości poświęconych godzin i chęci podpisania umowy zlecenia - proszę o kontakt z podaniem numeru referencyjnego "1763592" - na adres nadia-programistka@wp.pl. Praca tylko zdalna - z Warszawy.

  35 zł
  za godzina
 • Warszawa, poszukiwany zespół Java Developerów

  Życzę powodzenia z takim budżetem *130zł brutto za całość* przy szukaniu zespołu programistów.

  1 zł
  za całość
 • Przeróbka programu analizator funkcji

  Wycena możliwa tylko po zobaczeniu kodu programu oraz poznaniu wszystkich wymagań dotyczących tego co chce Pan zmienić. E-mail: nadia-programistka@wp.pl, numer referencyjny: "1762830".

  Do negocjacji
 • Zlecę wykomnanie systemu rezerwacji online

  Idetycznego wykonać nie mogę ze względu na prawa autorskie jakie ten serwis posiada. Czy posiada Pan grafikę do strony, czy jest już gotowa? Jakie są Pana wszystkie istotne wymagania do strony - proszę wymienić wszystkie funkcje i je opisać, jeżeli chce Pan oferty w postaci Umowy o Dzieło. Przy Umowie Zlecenia wystarczy okrojony opis. W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy: nadia-programistka@wp.pl podając numer referencyjny "1762874".

  Do negocjacji
 • Autorskie zadania z matematyki

  Służę możliwością współpracy. Wymagana będzie zaliczka na poczet wynagrodzenia za opracowane zadania. Z matematyki zakres zadań które oferuję to począwszy od podstawówki, skończywszy na studiach magisterskich (łącznie z całkami krzywoliniowymi, transformatami Laplace'a itp.). Cena za zadanie lub za godzinę pracy do ustalenia. Posiadam także prawa do wykonywania zawodu nauczyciela. Oferuję także możliwość zapisu zadań nie tylko w LaTeX, ale również w standardzie MathML. E-mail: nadia-programistka@wp.pl

  Do negocjacji
 • Tworzenie prostej gry w JS

  Niestety, ale wstecz Panu/Pani tego wykonać nie mogę. Chyba, że chodzi o 2019-02-10 lub 2018-10-02. Termin nie jest jasny, ponieważ ogłoszenie pojawiło się dnia 2018-02-11, zaś Pan/Pani chce wykonania na "02.10". W razie zainteresowania proszę o kontakt. nadia-programistka@wp.pl wraz ze wszystkimi istotnymi warunkami i wymienieniem listy przeglądarek i wersji, na których ma działać. Numer referencyjny: "1760320" - warto umieścić w odpowiedzi.

  Do negocjacji
 • Bot

  Proszę o kontakt mailowy wraz z wskazaniem stron na których owa CAPTCHA się znajduje. Każda polega na czym innym, więc wycena dopiero po obejrzeniu szczegółów zlecenia. nadia-programistka@wp.pl. Numer referencyjny: "1760704".

  Do negocjacji
 • Zlece stworzenie kalkulatora wynagrodzeń netto-brutto w PHP / skrypt

  Służę wykonaniem wskazanych skryptów. Podana cena dotyczy skryptu dla wynagrodzeń polskich. Proszę wraz z propozycją współpracy celem pełnej wyceny, wysłać pełne wytyczne wraz ze wzorami do wyliczeń dla Niemiec - dla każdego typu umowy osobno - w języku polskim lub angielskim. nadia-programistka@wp.pl W odpowiedzi proszę wpisać numer "1760242"

  330 zł
  za sztuka
 • Dekompilacja programu

  Proszę nie dać się wkręcić - raczej nie zależy Panu na kodzie asemblera lub kodzie C z nienazwanymi zmiennymi. Pliki dpf może Pan podesłać wraz z programem (i numerem licencji jeżeli program jest licencjonowany) celem testów, przeanalizowania zależności ich budowy i wyciągnięcia danych. Jedyne co Panu oferuję to odzyskanie danych z plików jeżeli jest możliwe. Odpisując na adres nadia-programistka@wp.pl proszę podać numer "1757888"

  Do negocjacji
 • Informatyk poszukiwany od zaraz

  Oferuję wykonanie zadania.

  15 zł
  za całość
 • Wykonanie strony www w oparciu o własny projekt+ gotowe próbki z sieci

  Proszę o podanie szczegółów oraz proszę o wgląd w kod w celu oceny jakości kodu i oceny pracochłonności zadania. nadia-programistka@wp.pl. Proszę powołać się na numer "1758388".

  Do negocjacji