#myway #yourpower - #myway Joanna Zioło

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
#myway Joanna Zioło
#myway Joanna Zioło
Telefon:
795XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem psychologiem, który swoją karierę rozpoczął w biznesie finansowo-księgowym, potem poznawszy go dogłębnie, zaczął rekrutować na jego potrzeby. Zaczynałam w agencji rekrutacyjnej, idąc w rozwoju poprzez centrum outsourcingowe, na wewnętrznym dziale HR kończąc. W trakcie tej drogi miałam okazję pracować na rynkach lokalnych, krajowych, ale i zagranicznych przy różnorodnych rolach na różnym szczeblu hierarchii w obszarach sprzedaży, marketingu, administracji, HR, wsparcia IT, obsługi Klienta, finansów i księgowości. Wśród moich Klientów były m.in. takie marki jak Bayer, Thomson Reuters, Eltel Networks, BMW, Atos Poland, Arla. Modelowałam procesy rekrutacyjne od zera, ale odpowiadałam też za employer branding, onboarding, szkolenia, proces oceny okresowej i offboarding.

Bagaż doświadczeń. Wiele powodów do dumy po drodze również - tytuł najlepszego Konsultanta w Polsce na 200 osób pod kątem najwyższego Candidate Experience, zbudowanie centrum biznesowego i zrekrutowanie samodzielnie 50 osób w pół roku (przy jednoczesnym stworzeniu wszystkich polityk HR), czy też moja publikacja naukowa o wpływie przywództwa na efektywność pracy i niesamowitej roli dopasowania do oczekiwań.

To też niezliczone godziny spędzone nad analizą CV, czy rozmowami z ludźmi - Kandydatami i Managerami, by znaleźć właśnie tą osobę. Ukształtowało to we mnie koncepcję rekrutacyjną #myway. Zbudowałam ją wokół 3 wartości, w które osobiście bardzo wierzę:
- Potencjał - bo każdy ma swoje supermoce i talenty, które go wyróżniają, czasem trzeba je tylko znaleźć.
- Zadowolenie - bo tylko w zgodzie z sobą samym, możemy czerpać satysfakcję, z tego, co robimy i przez to być w tym dobrymi.
- Marzenia - bo każdy czegoś pragnie, co uskrzydla, a czemu tylko trzeba wyznaczyć odpowiednią datę realizacji.

Kierując się nimi w codziennej rekrutacyjnej pracy, to co chcę Ci dać, to pomoc - w znalezieniu i urzeczywistnieniu swojej drogi zawodowej, a tym samym realizowaniu siebie i swoich celów, ambicji i marzeń. Dzięki temu pozytywny efekt zobaczy też biznes, który będzie rosnął, czerpiąc korzyści z tej wartości dodanej jaką jest dopasowanie i efektywna współpraca. Bo prawdziwą siłą każdej organizacji, niezależnie od wielkości, są ludzie. Ludzie, którzy pracują z pasją!

Słowa kluczowe: Doskonalenie zawodowe, kurs doskonalenia zawodowego, kursy doskonalenia zawodowego, szkolenia okresowe, doszkalanie zawodowe
Pracownicy
  • Joanna Zioło
    Joanna Zioło

    Zachęcam do zapoznania się z moim profilem zawodowym i rekomendacjami: https://www.linkedin.com/in/joannaziolo/

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()