Czas to Pieniądz - Monika Małachowska

Nysa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Monika Małachowska
Monika Małachowska
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Rachunkowe FISCAL Monika Kloryga - Małachowska oferuje:

- kompleksową obsługę rachunkowo - podatkową w tym m.in.

  * księgi handlowe
  * podatkowa księga przychodów i rozchodów
  * pozostałe ewidencje ryczałtowe
  * rozliczenia VAT

- przygotowywanie wniosków VZM o zwrot VAT za materiały budowlane
- pełną obsługę w zakresie kadr i płac
- współpracę w zakresie BHP
- doradztwo kredytowe, finansowe, podatkowe


Reprezentując Biuro Rachunkowe FISCAL pragnę być partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw ... partnerem, który rozumie potrzeby swoich klientów i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i kadrowych wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Powołaniem mojego Biura Rachunkowego jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

Świadcząc usługi księgowe i kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i różnej formie prawnej staram się by były one najwyższej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem Najważniejszym.

W Biurze Rachunkowym FISCAL możecie Państwo w miłej atmosferze załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.
Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i świadczymy usługi w takim zakresie, jakiego od nas oczekują (m.in. elastyczne godziny pracy, dojazd do Klienta) zapewniając im jednocześnie doradztwo oraz reprezentację przed urzędami.
Usługi świadczymy we własnym lokalu, jak i na zewnątrz u klienta. Ponadto posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg, a działalność biura objęta jest ubezpieczeniem OC.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe księgowe księgowość kadry płace bhp kredyt podatek podatki PIT VAT bilans cit vzm zwrot ulgi deklaracje ryczałt podatkow księga obsługa kadrowa zus karta nysa fiscal handlowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()