Monika Kurpiewska

Łomża

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Monika Kurpiewska
Monika Kurpiewska
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Strusia 9
18-400

Łomża

Podgląd

HEXAGON RED to profesjonalna agencja interaktywna i software'owa specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach interaktywnych, wykorzystujących technologie internetowe oraz multimedialne.

Nadrzędnym celem działań HEXAGON RED jest projektowanie rozwiązań indywidualnie dopasowanych do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na realizację postawionych celów. Oferujemy doradztwo w zakresie stworzenia strategii obecności firmy w Internecie. Dzięki analizie opierającej się na dokładnym określeniu potrzeb Klienta i jego grupy docelowej, możemy zaproponować skuteczne narzędzia internetowe, które bezpośrednio przekładają się na biznes naszych Klientów.

Swoje rozwiązania opieramy na sprawdzonych technologiach, wspieranych przez autorski framework DAKUMULATOR. Programujemy w PHP, Pythonie,, Perl i Javie oraz różnych postacjach C [C++, C#]. Korzystamy z baz danych MS SQL, MySQL, Oracle i innych mniej znanych.

Słowa kluczowe: Agencja interaktywna, projektowanie stron internetowych, www, agencja internetowa, agencja, reklamowa, marketing, e-pr, oprogramowanie, systemy, software
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()