Monika Kocięba

Zębice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Monika Kocięba
Monika Kocięba
Telefon:
795XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Copywriting, redakcje, korekty, pisanie tekstów, opisy produktów, SEO, teksty na www, obsługa fp na fb, grafika użytkowa, logo, wizytówki, banery, grafika www, szablony allegro

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Grafika szablonu Allegro Grafika baneru w szablonie Allegro powstała na zamówienie firmy ŁP EKSPERT, oferującej kursy BHP on-line.
Dokumenty i arkusze (3)
Zakres działania
 • Copywriterzy i redaktorzy tekstów

  Redagowanie tekstów, usługi redagowania tekstów, pisanie tekstów, copywriting, usługi copywriting

 • Webdesignerzy

  Projekt strony www, grafika dla stron internetowych, projekty graficzne, webdesign, grafika dla stron www, projektowanie stron, animacja flash, , strony flash

 • Copywriterzy

  , teksty reklamowe, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriting, redagowanie tekstu

 • Agencje e-marketingowe

  E-marketing, emarketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing, marketing internetowy

 • Dziennikarze, literaci

  Pisarze, redaktorzy, usługi redakcyjne, usługi dziennikarskie, felietony, dziennikarze

 • Ilustratorzy, ilustracje i plakaty

  Projektowanie plakatów, ilustracje na zamówienie, projektowanie plakatów na zamówienie, plakaty na zamówienie, projektowanie ilustracji

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Zlecę pisanie tekstów o tematyce weselnej

  Szanowni Państwo, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuję się w pisaniu tekstów na strony www, blogi, wpisów na Wikipedię, artykułów tematycznych. Mam też bardzo duże doświadczenie w konstruowaniu tekstów poradnikowych. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", Dolnośląską Organizacją Turystyczna, intymna.pl. Piszę "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • OPIEKA NAD SERWISEM INFORMACYJNYM, PISANIE I PRZEREDAGOWYWANIE TEKSTÓW

  Szanowny Panie, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuję się w pisaniu tekstów na strony www, blogi, wpisów na Wikipedię, artykułów. Przez około 7 lat byłam redaktorką naczelną ogólnopolskiego magazynu drukowanego i wydawcą jego strony internetowej, więc poprawne skonstruowanie ciekawego newsa nie jest dla mnie problemem. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", Dolnośląską Organizacją Turystyczna, intymna.pl. Piszę "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Tekst na bloga

  Szanowna Pani, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuję się w pisaniu tekstów na strony www, blogi, wpisy na Wikipedię. Projektuję także grafiki. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", Dolnośląską Organizacją Turystyczna, intymna.pl. Jestem freelancerką "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075. Wydaje mi się, że tekst powinien mieć objętość nie mniejszą niż 5 tys. zzs i mogłabym napisać go do czwartkowego popołudnia.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter - teksty na stronę firmową

  Szanowny Panie, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuję się w pisaniu tekstów SEO, na strony www, blogi, wpisy na Wikipedię. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", Dolnośląską Organizacją Turystyczna, sklepem intymna.pl. Piszę "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Prowadzenia bloga o podatkach, księgowości i finansach

  Szanowni Państwo, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuję się w pisaniu tekstów na strony www, blogi, wpisy na Wikipedię. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", gdzie przez wiele lat prowadziłam rubrykę porad prawnych i okołoksięgowych, Dolnośląską Organizacją Turystyczna, intymna.pl. Piszę "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Szukamy copywritera, branża dziecięca

  Szanowna Pani, jestem copywriterką z piętnastoletnim doświadczeniem, a prywatnie mamą sześciolatki mocno zaangażowaną w tematykę parentingową. Specjalizuję się w pisaniu tekstów na strony www, blogi, wpisy na Wikipedię, także bajki. Współpracuję z wieloma portalami, magazynami, instytucjami, między innymi "Z życia wzięte", Dolnośląska Organizacja Turystyczna, intymna.pl. Piszę "na pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi oraz zapewniam terminowość. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio tekstów i grafik: https://www.facebook.com/monikakocieba/?ref=bookmarks oraz do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

  18 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę napisanie książki

  Szanowny Panie, pisaniem zajmuję się od ponad piętnastu lat, współpracując z licznymi ogólnopolskimi redakcjami, instytucjami, portalami, także wnętrzarskimi. Próbki tekstów chętnie prześlę na e-mail. Zapraszam także do zapoznania się z moim portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/. Nad zleceniami pracuję na "pełen etat", więc poświęcam im maksimum czasu i uwagi, gwarantuję terminowość. Bardzo chętnie podejmę się Pańskiego zlecenia, zwłaszcza, że tematyka projektowania wnętrz jest mi bliska. Trudno mi podać konkretną wycenę, nie znając Pana oczekiwań co do objętości tekstu i innych szczegółów. Kontakt do mnie: svietas@wp.pl; tel. 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę opracowanie profesjonalnych artykułów nt. włosów (branżowe!)

  Szanowna Pani, mam bardzo duże doświadczenie w tworzeniu unikatowych, wyczerpujących i poprawnych stylistycznie tekstów na potrzeby internetu, pisanych językiem korzyści zgodnie z zasadami SEO, także prac naukowych. Próbki chętnie prześlę na e-mail. Z wykształcenia jestem kulturoznawczynią, od ponad piętnastu lat związaną z wieloma firmami i redakcjami (między innymi "Z życia wzięte", "Sukcesy i Porażki", Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Estetica Studio). Prowadziłam również salon kosmetyczny oparty na najnowszych technologiach, więc i branża kosmetologiczna nie jest mi obca. Zapraszam także do zapoznania się z moim portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/. Nad zleceniami pracuję na "pełen etat", więc poświęcam im maksimum czasu i uwagi, gwarantuję także terminowość. Kontakt do mnie: svietas@wp.pl; tel. 795 829 075.

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Stworzenie opisów produktów w sklepie internetowym - PRACA ZDALNA

  Szanowna Pani, mam bardzo duże doświadczenie w tworzeniu unikatowych opisów produktów językiem korzyści oraz SEO. Próbki chętnie prześlę na e-mail. Zapraszam także do zapoznania się z moim portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/. Nad zleceniami pracuję na "pełen etat", więc poświęcam im maksimum czasu i uwagi, gwarantuję także terminowość. Kontakt do mnie: svietas@wp.pl; tel. 795 829 075.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • poszukuję copywritera do prowadzenia strony internetowej

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Mam doświadczenie w pisaniu tekstów na strony www. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Dolnośląskie Centrum Filmowe, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Tworzenie chwytliwych opisów produktów

  Szanowni Państwo, mam bardzo duże doświadczenie w tworzeniu opisów produktów dokładnie takich, jakich oczekujecie - nie toporne SEO a język korzyści. Bardzo chętnie prześlę próbkę na e-mail. Jestem copywriterką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem. Zleceniami zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075. Mogę zacząć od zaraz.

  13 zł
  za 1000 znaków
 • Przyciągający uwagę baner reklamowy 750x200

  Szanowni Państwo, przez ponad dziesięć lat związana byłam jako redaktor i grafik z magazynem "Twój Weekend", teraz zajmuję się copywritingiem i projektowaniem jako freelancer. Zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075. Pracę mogę zacząć natychmiast.

  200 zł
  za całość
 • Tworzenie unikatowych opisów produktów w sklepie IT - stała współpraca

  Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Mam doświadczenie w pisaniu tekstów SEO i opisów produktów (bardzo bogate). Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  13 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie wiadomości (newsów) do publikacji w internecie (tematyka GSM)

  Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, przez kilka lat prowadziłam dział z nowściami z branży GSM w magazynie "Twój Weekend". Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Stworzenie opisów strony

  Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Mam doświadczenie w pisaniu tekstów SEO. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  5 zł
  za całość
 • Pisanie tekstow na portal internetowy

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Mam doświadczenie w pisaniu unikalnych tekstów SEO na wiele tematów. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty SEO - Copywriting

  Drogi Panie Grzegorzu, za kwotę 4,5 zł za 1000 zzs, może Pan liczyć co najwyżej na kopiowane z sieci, powielane dziesiątkami treści. Jeżeli zależy Panu na oryginalnym contencie, proponuję swoje usługi. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Mam doświadczenie w pisaniu tekstów SEO na portale wnętrzarskie i związane z designem. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: producent drzwi przesuwnych (teksty na blog) https://www.reno-reno.pl/blog/, Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukuję copywritera do prowadzenia blog'a.

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Mam doświadczenie w pisaniu tekstów SEO na portale wnętrzarskie i związane z designem. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak: producent drzwi przesuwnych (teksty na blog) https://www.reno-reno.pl/blog/, Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Szukam wykonwcy: baza sklepów/hurtowni/blogerów ze zdrową żywnością.

  Szanowni Państwo, mam duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu baz danych dla różnych branż, łącznie z "obdzwanianiem":) Posiadam też orientację na rynku zdrowej żywności. Moja stawka to 30 zł netto/h. Mogę rozliczać się na podstawie umowy o dzieło, faktury lub przelewu. Zapraszam: svietas@wp.pl, 795 829 075

  30 zł
  za całość
 • Zlecę pisanie artykułów na tematy podatkowe/księgowe/kadrowe itp.

  Szanowni Państwo, jestem copywriterką i redaktorką z piętnastoletnim doświadczeniem. Przez wiele lat prowadziłam rubrykę porad prawnych (w tym księgowych) w piśmie "Z życia wzięte" (Wydawnictwo Bauer), a od dwóch lat zajmuję się tworzeniem treści SEO na potrzeby internetu. Jestem freelancerem na "pełen etat", więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi. Portfolio moich ostatnich tekstów: https://www.facebook.com/pg/monikakocieba/photos/?ref=page_internal. Najchętniej rozliczam sie na podstawie umowy o dzieło, ale mogę też wystawić fakturę. Zapraszam do kontaktu: svietas@wp.pl, tel. 795 829 075.

  35 zł
  za 1000 znaków