Fotograf na każdą okazję - Monika Kalska

Marki

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Monika Kalska
Monika Kalska
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Duża 5i m. 13
05-270

Marki

… A gdyby tak zatrzymać czas...

Z Naszą pomocą jest to możliwe. Każda chwila Naszego życia przemija. Niektóre z nich warto zatrzymać w pamięci i na fotografiach.

Piękne momenty z życia narzeczonych, uwiecznione w profesjonalny sposób na zdjęciach, w pięknej scenerii, lub studio. Ceny sesji narzeczeńskich zaczynają się od 300 złotych brutto.

W magicznej oprawie uwiecznimy momenty przygotowań do ślubu, ceremonii w kościele i/lub Urzędzie Stanu Cywilnego, oraz wesele. Wykonany dla Was także sesję plenerową, zawartą w pakiecie. Ceny sesji ślubnych zaczynają się od 1200 złotych brutto.

W sposób niebanalny i oryginalny wykonamy dla Was sesję „brzuszkową”. Będziecie mogli pokazać dziecku jak pięknie dorastało w brzuszku Mamy, jak dojrzewał Wasz owoc miłości. Ceny sesji ciążowych zaczynają się od 350 złotych brutto.

Uwiecznimy ceremonię chrztu Waszego dziecka. Wykonamy reportaż z tym ważnym dniu. Ceny reportażu z chrzcin zaczynają się już od 500 złotych brutto.

Polecamy również profesjonalny reportaż komunijny, zaczynając od przygotowań w domu, przez całą ceremonię, na przyjęciu skończywszy. Staramy się być mało widoczni, ale skuteczni. Nasz czujny wzrok wyłapuje ciekawe momenty, uwieczniając je na fotografiach. Wykonamy dla Was także sesję plenerową, która jest zawarta w pakietach. Ceny reportaży komunijnych zaczynają się od 700 złotych brutto.

W zależności od wybranego pakietu i typu sesji zdjęciowej macie Państwo następujące pozycje podstawowe, które możemy rozbudowywać:

1. Przygotowania do uroczystości
2. Ceremonia w kościele i/lub urzędzie
3. Impreza, przyjęcie
4. Od 50-ciu zdjęć, poddanych profesjonalnej obróbce, nagranych na płytę CD/DVD
5. Od 25-ciu zdjęć wywołanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30.
6. Konsultacje przed i po uroczystości.

W przypadku pytań, lub pomocy w dobraniu najbardziej odpowiedniej oferty prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 607 274 776 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres monika.kalska@pawelparol

Oferujemy również retusze zdjęć, fotomontaże, wykonanie grafiki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy na stronę internetową: www.pawelparol.pl

Słowa kluczowe: Fotografia, retusz, zdjęcia, grafika
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()