Mobilny Warsztat 24h

Piastów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mobilny Warsztat 24h
Mobilny Warsztat 24h
Telefon:
662XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY 24h TEL 662-997-998

Mobilny warsztat samochodowy dojedzie do Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Pełnimy nocne dyżury i wykonujemy naprawy mechaniczne oraz elektryczne samochodów osobowych i dostawczych bezpośrednio u Klienta lub po wcześniejszym przetransportowaniu auta naprawiamy pojazd i dostarczamy go ponownie pod wskazany adres. Mobilny warsztat samochodowy to m.in. diagnostyka komputerowa, naprawy powypadkowe, naprawy mechaniczne i elektryczne. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i pracujemy z pasją do motoryzacji.
Dzwonisz na numer 662-997-998 i opisujesz problem z autem a my jak najszybciej przyjeżdżamy do Ciebie i naprawiamy samochód. To warsztat przyjeżdża do Ciebie, a nie na odwrót.
W zakres naszych usług wchodzi:
Mobilny Serwis Samochodowy
pomoc drogowa,
holowanie,
planowane naprawy,
w ostateczności laweta na okoliczność wypadku.
Nasz mechanik dojeżdża już w 30 min.

Słowa kluczowe: Mechanika pojazdowa, warsztaty mechaniczne, serwis pojazdów, mechanika serwis pojazdów, mechanika samochodowa POMOC DROGOWA 24H Warszawa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • ciężka praca czyni mistrza Mobilny Serwis Samochodowy to Twoja wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Dojeżdżamy i naprawiamy samochody tam gdzie chcesz i kiedy chcesz. Motoryzacja jest naszą pasją, więc masz gwarancję że wkładamy serce w naszą pracę.
 • pomoc na drodze 24h tel 662-997-998 Dlaczego Mobilny warsztat 24h tel 662-997-998 …czyli czym różni się Mobilny Serwis Samochodowy od autoryzowanej stacji obsługi? Zwykle wstawiając samochód do warsztatu w Warszawie, masz świadomość, że naprawa może długo trwać. Czasem nawet za długo. Na dodatek nie masz pewności, co dzieje z Twoim samochodem… Mobilny Serwis Samochodowy naprawia uszkodzenia na bieżąco i widzisz, co jest nie tak z Twoim pojazdem. Jesteś obok i kontrolujesz sytuację. Sprawiamy, że Twój samochód znów stanie na koła! Podejmiemy się napraw zawieszeń, hamulców, silnika w ekstremalnych sytuacjach (śnieg, deszcz, wiatr, zimno). Nie wierzysz?
Video i animacje (1)
 • Dlaczego Mobilny warsztat 24h tel 662-997-998 …czyli czym różni się Mobilny Serwis Samochodowy od autoryzowanej stacji obsługi? Zwykle wstawiając samochód do warsztatu w Warszawie, masz świadomość, że naprawa może długo trwać. Czasem nawet za długo. Na dodatek nie masz pewności, co dzieje z Twoim samochodem… Mobilny Serwis Samochodowy naprawia uszkodzenia na bieżąco i widzisz, co jest nie tak z Twoim pojazdem. Jesteś obok i kontrolujesz sytuację. Sprawiamy, że Twój samochód znów stanie na koła! Podejmiemy się napraw zawieszeń, hamulców, silnika w ekstremalnych sytuacjach (śnieg, deszcz, wiatr, zimno). Nie wierzysz?
WWW (1)
 • Ico_small_web Welcome! Jak działa nasz serwis? Dzwonisz na numer 662-997-998 i opisujesz problem z autem a my jak najszybciej przyjeżdżamy do Ciebie i naprawiamy samochód. To warsztat przyjeżdża do Ciebie, a nie na odwrót. W zakres naszych usług wchodzi: Mobilny Serwis Samochodowy warsztat samochodowy usługa pomoc drogowa, holowanie, planowane naprawy, w ostateczności laweta na okoliczność wypadku. Nasz mechanik dojeżdża już w 30 min.
Umiejętności
 • ciężka praca czyni mistrza

  Ekspert (10 lat)

Doświadczenie
 • serwisy (luty 2004 - październik 2016)

  mechanik: – Wymiana świec zapłonowych
  – Wymiana przewodów zapłonowych
  – Wymiana cewek
  – Wymiana aparatów zapłonowych
  – Wymiana rozdzielaczy zapłonu
  – Wymiana świec żarowych
  – Wymiana czujnika położenia wału
  – Wymiana czujnika położenia wałka rozrządu
  – Wymiana czujnika spalania stukowego

Warunki współpracy
 • Działamy na terenie całej Warszawy i okolic

  Naszą misją jest uczciwe i rzetelne serwisowanie samochodów. Łączymy to z nowatorskim rozwiązaniem dotyczącym lokalizacji naprawy. Oferujemy nową usługę na rynku Polski. Jest to MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY. Oferta ta jest skierowana do wszystkich, którzy posiadają własny samochód. Obsługujemy osoby prywatne jak i również floty firm.

  Mobilny Serwis Samochodowy to Twoja wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Dojeżdżamy i naprawiamy samochody tam gdzie chcesz i kiedy chcesz.

  Motoryzacja jest naszą pasją, więc masz gwarancję że wkładamy serce w naszą pracę.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()