MManufaktura Biuro Konstrukcyjne

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MManufaktura Biuro Konstrukcyjne
MManufaktura Biuro Konstrukcyjne
Telefon:
508XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro konstrukcyjne MManufaktura stworzyło ofertę która jest jednocześnie kompleksowa i komplementarna. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz innowacyjnie podchodzimy do każdego z naszych klientów. Cenimy sobie indywidualne potrzeby, a dzięki profesjonalnym urządzeniom i wykwalifikowanej kadrze z łatwością je realizujemy. Postaw na specjalistów i profesjonalne wsparcie techniczne dla Twojej firmy. Modyfikujemy urządzenia do wymagań norm i dyrektyw maszynowych. Współpracujemy z firmami działającymi w różnych dziedzinach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompletną usługę.


Główny zakres naszych działań:

Projektowanie maszyn i urządzeń

Biuro konstrukcyjne MManufaktura tworzy maszyny i urządzenia od podstaw, a także modernizuje już istniejące: ciągi maszynowe, pojedyncze elementy oraz całe linie technologiczne. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz profesjonalnym narzędziom i oprogramowaniu jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy technologiczne, oraz poprawiać wydajność maszyn. Nasza praca opiera się na środowisku CAD 3D.

Inżynieria wsteczna

Zwana również inżynierią odwrotną to jedna z podstawowych usług biura konstrukcyjnego MManufaktura. Jest to analiza fizycznego modelu, która ma na celu jego kompleksową obsługę inżynierską CAD i CAM. Więcej o inżynierii odwrotnej przeczytają Państwo tutaj.

Budowa prototypów

Biuro konstrukcyjne MManufaktura tworzy gotowe prototypy, które umożliwiają dopasowanie i kontrolowanie produktu finalnego przed wprowadzeniem go na rynek. Do budowy wersji przedprodukcyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze metody projektowania CAD CAM. Prototypy tworzymy głównie z elementów drukowanych na drukarkach 3D a także profili i blach metalowych, oraz innych materiałów miękkich i twardych. Tworzymy z najwyższą dokładnością i dbałością o detale.

Dokumentacje techniczne

Nasi eksperci przygotują Państwu kompleksową dokumentację techniczną. W ramach takiej dokumentacji stworzymy: rysunki wykonawcze, modele 2D i 3D, projekty CAD, wizualizacje, modele prezentacyjne, dokumentację towarzyszącą i wiele innych elementów wchodzących w skład profesjonalnej dokumentacji technicznej.

Skanowanie 3D

Dzięki usłudze skanowania 3D biuro konstrukcyjne MManufaktura w prosty i precyzyjny sposób odwzoruje rzeczywiste modele obiektów w systemach CAD. Dojeżdżamy do klienta, wyciągamy dogłębne wyniki pomiarów oraz tworzymy obszerne raporty, porównując skanowane obiekty do modeli projektowych w oprogramowaniu CAD


https://www.mmanufaktura.pl/oferta/

Słowa kluczowe: Obróbka metali, tokarstwo, grawerowanie, cięcie wodą, frezowanie
Dyplomy i certyfikaty
 • EINSCAN EXPERTS AWARDS
  EINSCAN EXPERTS AWARDS (październik 2017)

  Specjaliści naszego biura konstrukcyjnego biorą aktywny udział w udoskonalaniu oprogramowania firmy Shining 3D​. Dzięki MManufakturze producent skanera 3D Einscan znacząco usprawnił swoje oprogramowanie wprowadzając licznie modyfikacje i optymalizacje, za co zostaliśmy uhonorowani nagrodą. Dzięki naszej pomocy producent min. zredukował ilość używanych i zarezerwowanych zasobów pamięci ram. Dodatkowo w kolejnych wersjach pojawi się kilka propozycji zaproponowanych przez pracowników MManufaktura. W następnej odsłonie aplikacji dla skanerów z rodziny EinScan producent zastosuje możliwość postprocessingu bez konieczności podłączania skanera, możliwość łączenia oddzielnych plików skanów wykonywanych z „ręki” oraz tych ze statywu, możliwość prostego przejścia ze skanu „ręcznego” do skanu ze statywu podczas jednej ciągłej operacji. Te opcje są także sugestią pracowników firmy MManufaktura.

Sprzęt i wyposażenie
 • Skanery 3D Einscan PRO Shining 3D
  Skanery 3D Einscan PRO Shining 3D

  EinScan-Pro to wielofunkcyjny skaner 3D pozwalający na przechwycenie rzeczywistego obiektu w cyfrowy trójwymiarowy model. Urządzenie umożliwia przeprowadzenie szybkiej i precyzyjnej digitalizacji geometrii obiektu wraz z kolorową teksturą. Łatwa obsługa oraz intuicyjne oprogramowanie sprawiają iż skaner 3D EinScan-Pro znalazł szerokie grono odbiorców na całym świecie. EinScan-Pro to idealne narzędzie, które znajduje zastosowanie w inżynierii odwrotnej, przemyśle ciężkim, kontroli jakości, medycynie, grafice komputerowej, muzealnictwie, archeologii czy skanowania ludzi. Wygodny, a zarazem ergonomiczny kształt czyni go doskonałym wyborem dla małych jak i dużych projektów. https://www.mmanufaktura.pl/skanowanie-3d/ https://www.mmanufaktura.pl/zasada-dzialania-skanera-3d/ https://www.mmanufaktura.pl/inzynieria-odwrotna/

 • SolidWorks Dassault Systèmes
  SolidWorks Dassault Systèmes

  Jest to program oparty na jądrze PARASOLID, który generuje geometrię przestrzenną projektowanego detalu. Na podstawie modelu możliwe jest wykonanie rysunków wykonawczych, złożeniowych, poglądowych i innych. SOLIDWORKS został zaprojektowany do pracy z zespołami sięgającymi kilkunastu tysięcy elementów. Najczęściej wykorzystywany jest do prostych projektów typu wyposażenie stanowisk pracy, urządzenia pomocnicze dla produkcji i inne. Możliwe jest również zaawansowane projektowanie w oparciu o modelowanie powierzchniowe, aczkolwiek możliwości są znacznie ograniczone. Wiele przedsiębiorstw wykorzystuje SOLIDWORKS do zaawansowanego projektowania narzędzi typu formy wtryskowe, tłoczniki, wykrojniki. Bardzo dobrze integruje się z programami typu CAM. https://www.mmanufaktura.pl/uslugi-cad/ https://www.mmanufaktura.pl/oferta/

 • Stacje robocze Intel, Nvidia Quadro, Dell
  Stacje robocze Intel, Nvidia Quadro, Dell

  Stacje robocze wyposażone w procesory Intel® Xeon® zapewniają profesjonalny dostęp do wydajności, dostosowaną do sprawności procesora, pamięci, zintegrowanej technologii graficznej Intel® i pamięci masowej Intel® Optane ™. Doświadcz doskonałej jakości projektowania i tworzenia VR dzięki komputerom z procesorami Intel® Xeon® Scalable. Procesor Intel® Xeon® oferuje zoptymalizowaną wydajność dla głównych stacji roboczych. Zaprojektowane z myślą o wymagających aplikacjach, stacje robocze z procesorami Intel® Xeon® zapewniają większą niezawodność i niezawodność w biurze lub w podróży. Posiadamy klastry obliczeniowe oraz stacje robocze wyposażone w 40wątków, 128GB ram oraz topowe karty graficzne do zastosowań profesjonalnych. https://www.mmanufaktura.pl/oferta/ https://www.mmanufaktura.pl/o-nas-mmanufaktura/

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()