Mirosław Nowacki

(2)

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mirosław Nowacki
Mirosław Nowacki
Telefon:
(42XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Wypoczynkowa 32
91-614

Łódź

Usługi z zakresu zastosowań układów elektronicznych. Konserwacja i naprawa urządzeń. Opracowywanie i wykonywanie prototypów urządzeń elektronicznych, automatyki, pomiarów, elektromechanki i

Słowa kluczowe: Analogowe,czujniki,sterowanie, pomiary, urządzenia, układy,zasilacze, prostowniki, ładowarki, akumulatory, naprawa, instalacja kontrola
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(3,65) | Otrzymane oceny: 2
2010.11.07
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dokładność w wykonaniu usługi:
elastyczne godziny pracy:
krótki termin realizacji:
porządek pozostawiony po realizacji:
uwzględnianie nietypowych życzeń klienta:

Komentarz:

Wykonawca próbował ukryć w kosztach materiałów zakup narzędzi (wiertła, tarcze itp). Po przeglądzie dostarczonych faktur zakwestionowałem wartość 80zł, której nie wypłaciłem. Ponadto wykonawca próbował angażował naszych pracowników i narzędzia do pomocy przy realizacji zlecenia. Duży bałagan pracy. Podczas realizacji odnotowaliśmy dwie skargi naszych najemców na wykonawcę (spadający gruz na zaparkowane samochody). Jedyny atut tego wykonawcy to cena.

Odpowiedź:

Potwierdzam, że próbowalem uzyskać pomoc Państwa pracowników niestety nieskutecznie. W negocjacjach był to ustalony warunek ceny. Z narzędzi nie próbowałem korzystać. Potrącenie z kwoty wypłaty może sie odbyc jedynie na podstawie orzeczenia sądu lub zgody zainteresowanego. Opinia ta jest reważem na moje uwagi a nie rzeczywisty stan.

2010.06.22
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Polecam wszystkim tego pomysłowego wykonawcę.Szybko, niedrogo i solidnie naprawił uszkodzoną część i brama pracuje jak nowa. Pozdrawiam.