MIkołaj Wysocki - Profesjonalny Marketing I Reklama

(2)

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MIkołaj Wysocki - Profesjonalny Marketing I Reklama
MIkołaj Wysocki - Profesjonalny Marketing I Reklama
Telefon:
793XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od ponad 15 lat zajmuję się marketingiem internetowy.
Doświadczenie w pracy zarówno dla dużych firm jak i jednoosobowych działalności.
Posiadam ogromne doświadczenie w marketingu efektywnosciowym, pozyskiwaniu klientów B2B oraz B2C.
Ponad 5 lat doświadczenia w prowadzeniu działów marketingu i sprzedaży.

Posiadam własną bazę kontaktów - ponad 6000 rekordów do działań email marketingowych i telemarketingu.
Słowa kluczowe: E-marketing, emarketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, agencja full service
Umiejętności
 • Microsoft office

  Ekspert (15 lat)

 • Marketing internetowy

  Ekspert (15 lat)

 • lead generation

  Zaawansowany (10 lat)

 • HTML

  Podstawowy (3 lata)

 • HTML

  Podstawowy (3 lata)

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Przeniesienie artykułów Wordpress >> CMS

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Mam doświadczenie z róznorodnymi CMSami, nie będzie więc to problemem. Termin realizacji zlecenia mogę podać po przeniesieniu 10 artykułów - muszę zobaczyć jak bardzo czasochłonne to będzie. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  4 zł
  za sztuka
 • Zlece uruchomienie kampanii google merchant

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Utworzę kompleksową kampanię dla sklepu. Mam doświadczenie zarówno w standardowych kampaniach sprzedażowych w google AdWords, jak i kampanie przeprowadzone w google merchant. Poprosze o podesłanie szczegółów w wiadmości prywatnej przez oferia lub na adres mailowy mikolwysocki@gmail.com Wstępna wycena to 5 zł za jeden produkt.

  5 zł
  za sztuka
 • Przerobienie prezentacji w Google Slides

  Dzień dobry, chętnie zrealizuję dla Państwa to zlecenie. Czas realizacji: 1 dzień. Do pracy mogę przystapic od razu.

  70 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie serwisu www dla Fundacji za symboliczną złotówkę

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Strona będzie zawierała wpisy wg wymienionych kategorii oraz będzie zintegrowana ze zbieraniem podpisów. .......................................................................................................................... Zlecenie mogę wykonać w 3 dni — — — — — — — — — — — — — — — — —— — — — — Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  600 zł
  za całość
 • Dodanie artykułu na Wikipedii

  Dzień dobry, chętnie przygotuję wpis zgodnie z otrzymanymi informacjami.

  35 zł
  za całość
 • Dodawanie produktów w sklepie internetowym na prestashop

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Mam doświadczenie w pracy na prestashopie. Zacząc mogę od razu, pierwsza partia powiedzmy 50 produktów. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  7 zł
  za sztuka
 • Pozyskiwanie klientów dla kilku stron www.

  Dzień dobry, posiadam bazę kontaktów (ok 15 000) zbieranych jako osoby zainteresowane pozyczkami prywatnymi. Oprócz tego jestem w stanie dostarczyć około 40 nowych gorących leadów miesięcznie. Proponuje rozliczenie 20 brutto za lead. Jeśli preferują Panstwo inny sposób rozliczenia - jestem otwarty na propozycje - prosze o kontakt.

  20 zł
  za sztuka
 • Realizacja strony w szablonie AVADA, pilne

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Rozpocząć mogę choćby dzisiaj. .......................................................................................................................... Moja wycena to: 2 dni — — — — — — — — — — —— — — — — Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  400 zł
  za całość
 • Landing Page- one pager z formularzem

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. .......................................................................................................................... Moja wycena to: 3 dni — — — — — — — — — Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  400 zł
  za całość
 • Działania marketingowe

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Wycena dotyczy korekty jednego artykułu, dobranie do niego zdjęć, sformatowanie tekstu oraz wprowadzenie go do wordpress. Punkty 2-5 chętnie wycenię po poznaniu dokladniejszych wymagań. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  50 zł
  za sztuka
 • Unikalne opisy produktów zgodne z SEO - odżywki i suplementy diety

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Mogę przygotować opisy zarówno w języku polskim, angielskim czy niemieckim. Podana przeze mnie wycena dotyczy języka polskiego. W przypadku języka angielskiego i niemieckiego cena za jeden opis to: 140 zł/sztuka Mam doświadczenie w przygotowywaniu opisów pod SEO. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  25 zł
  za sztuka
 • Kampania reklamowa

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  850 zł
  za całość
 • Opis urzadzeń medycznych

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Właśnie kończę zlecenie dotyczące opisów sprzętu medycznegi i rehabilitacyjnego :) .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  8 zł
  za sztuka
 • Zlecę napisanie 1000 unikatowych opisów produktów

  Dzień dobry. chętnie pomogę. Przygotuję autorskie teksty dla każdego z produktów. Mam ponad 17 letnie doświadczednie w przygotowywaniu opisów produktów, pod względem SEO ale jednocześnie, przede wszystkim, skupiam się na tym aby teksty były SPRZEDAŻOWE. Rzecz może pomijana ale według mnie istotna, nie robię błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych. Posiadam naprawdę bardzo szerokie portfolio - dostępne na priv. Wystawiam faktury.

  7 zł
  za sztuka
 • Stworzenie 3 blogów na WordPress

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. .......................................................................................................................... Moja wycena to: 3 dni od momentu otrzymania informacji o wybranych templatkach — — — — — — — — — — — — — — — — —— — — — — Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. ***

  300 zł
  za sztuka
 • Wystawianie produktów w sklepie internetowym

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. ***

  5 zł
  za rekord
 • Zlecę przerobienie aukcji Allegro na opis w nowym formacie

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Wykonywałem już bardzo podobne zlecenie. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. ***

  5 zł
  za sztuka
 • Teksty do opisu perfum i kosmetyków w sklepie internetowym

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Mam doświadczenie zarówno w przygotowaniu opisów produktów jak i wpisów, notek tematycznych na bloga. Przy tworzeniu tekstów przykładam uwagę do stylistyki i interpunkcji. Nie robię błędów ortograficznych. .......................................................................................................................... Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Przykłady opracowanych przeze mnie tekstów podesłałem w wiadmości prywatnej.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • E-marketing dla pruduktu z branży zwierzęta domowe

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —— — — — — Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** . Posiadam dwa koty :) Prowadziłem już działania, nie tylko social media, dla firmy z branży gadżetów zoologicznych,

  Do negocjacji
 • Postawienie strony(x3) na szablonie Wordpressa i wprowadzenie treści

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. .......................................................................................................................... Moja wycena to: 3 dni — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —— — — — — Parę słów o mnie: *** Marketingiem w internecie zajmuję się od ponad 17 lat. Pracowałem zarówno dla bardzo dużych marek jak i małych i średnich firm. Podjęte zlecenia ZAWSZE realizuję w zadeklarowanym TERMINiE. *** . NIE PORZUCAM zleceń w trakcie realizacji, zawsze doprowadzam zlecenia do końca. *** Wystawiam faktury.

  390 zł
  za sztuka

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Zlecenie zrealizowane dokładnie w ustalonym terminie, mimo kilku naszych zmianw trakcie. Wszystko działa tak, jak chcieliśmy aby działało. Pan Mikołaj szybko załapał o co nam chodziło i sam zasugerował pewne zmiany, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odpowiedź:

Dziękiuję bardzo za współpracę i polecam się na przyszlość.

2017.05.15
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
oryginalne przedstawienie treści:
otwartość na zmiany:
skuteczność podjętych działań:

Komentarz:

Szybko i profesjonalnie.