Michał Wiśniewski

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Detektywistyczne "MIPOL" działa na wrocławskim rynku nieprzerwanie od 2009 roku. Prowadzimy działalność na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz uzyskanych licencji detektywa.

Nasze usługi skierowane są do podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Polegają one na zebraniu konkretnych informacji dla Zleceniodawcy oraz na sporządzaniu końcowych raportów z przeprowadzonych czynności, które zawierają niezbędne informacje na temat osoby prywatnej, pracownika, czy weryfikowanego przedsiębiorstwa. Wszystkie sporządzone przez detektywów raporty, oprócz uzyskanych informacji, zawierają zdjęcia, a także nagrania audio lub wideo z przeprowadzonych przez czynności, stanowiąc cenne źródło wiedzy przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji biznesowych.

Dzięki zebranym przez detektywów informacjom dysponują Państwo wystarczającą wiedzą oraz zwiększonym poczuciem bezpieczeństwa przy transakcjach handlowych z nowym kontrahentem, wspólnikiem, czy nawet udziałowcem.

Biuro Detektywistyczne Wrocław poprzez swoje działania gwarantuje wszystkim swoim Klientom dyskrecję i najwyższy poziom świadczonych usług, a także kompleksowe usługi detektywistyczne wnikające z Ustawy o usługach detektywistycznych.

W naszych działaniach łączymy wiedzę, doświadczenie i pasję, dzięki którym jesteśmy w stanie rzetelne i w pełni profesjonalnie wykonać powierzone nam przez Państwa zlecenie i dzięki temu stać się godnym zaufania partnerem nie tylko dla Klientów biznesowych, ale też indywidualnych.

Nasze biuro oferuje swoim Klientom nie tylko usługi detektywistyczne, polegające na ujawnianiu przypadków zdrady, prowadzeniu wszelkiego rodzaju obserwacji osób i obiektów, sprawdzeniu przyszłego pracownika pod kątem wiarygodności, ale także wywiad gospodarczy, polegający na przeprowadzaniu ustaleń, bądź też weryfikacji podmiotów gospodarczych z terenu całej Polski.

Nie posiadamy sztywnego cennika na oferowane przez nasze biuro detektywistyczne Wrocław usługi, ze względu na to, iż koszty zależne są od warunków realizacji danego zlecenia, nakładu sił i środków zaangażowanych w jego realizację, czasu i miejsca wykonywania zlecenia oraz od poniesionych dodatkowych, nieprzewidzianych wcześniej kosztów. Dlatego też cena każdego przekazanego nam zlecenia ustalana jest z każdym Klientem indywidualnie na spotkaniu.

Biuro detektywistyczne MIPOL rozpoczyna swoje działania w momencie akceptacji ceny przez Zleceniodawcę oraz ustalenia szczegółów zlecenia i podpisaniem umowy. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że po zakończeniu prowadzonych przez biuro detektywistyczne czynności cena nie ulegnie zmianie.

Słowa kluczowe: Biuro Detektywistyczne | Agencja Detektywistyczna MIPOL
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()