Razem dojdziemy dalej - Michał Szczepański

Włocławek

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Szczepański
Michał Szczepański
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Toruńska 148
87-800

Włocławek

Podgląd

Sam może dotrzesz szybciej, z nami dojdziesz dalej!

Szukasz pomysłu na biznes? Masz pomysł? Szukasz finansowania? Nie wiesz co zrobić? Zakładanie firmy to dosyć złożona operacja. Musisz się zmierzyć z co najmniej kilkudziesięcioma zagadnieniami (pomysłem, finansowaniem, biznes planem, formą działalności, sprawami administracyjnymi) A to dopiero początek… Z nami może być to o wiele prostsze!

Twoja firma osiągnęło już pewien poziom stabilizacji, ale Ty ciągle myślisz o jej rozwoju. Jest to możliwe, a z nami okaże się to łatwiejsze. Dzięki współpracy z różnego rodzaju ośrodkami wspierającymi rozwój przedsiębiorczości, działania w sektorze B+R na terenie całego kraju, znajdziesz inspirację i wiedzę pozwalającą rozwijać swoją działalność, a także źródła ich finansowania.

Kujawska Inicjatywa Gospodarcza - Sam może dotrzesz szybciej, z nami dojdziesz dalej!

Bieżąca działalność firmy pochłania cały dostępny czas i prowadzi do zaniechań w kwestii długofalowego budowania wartości firmy. Bezpośrednio zaangażowani w biznes nie dostrzegamy wszystkich szans i zagrożeń, umykają nam okazje biznesowe i nie dostrzegamy zbyt wysokich kosztów. Jednocześnie nie zawsze obserwujemy wystarczająco wnikliwie swoje otoczenie rynkowe, co może doprowadzić do zapaści lub niedostrzeżenia wyjątkowej okazji biznesowej.

Słowa kluczowe: Doradztwo, fundusze, dotacje, bizesplany
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()